Štítek: Svatý Valentýn

INZERCE: Valentýnské dárky pro ženy

Jojo, Valentýn se k nám sice dostal až po sametové revoluci a je to hlavně dobrý tah pro obchody, ale žádná žena se neurazí, když ji něčím obdarujete. Všechny obchody vám teď podstrkují valentýnské slevy, neříkejte, že jste si toho šílenství nevšimli. Pravda je však taková, že za pěkný dárek nemusíte utratit tisíce. Ani stovky. Kolikrát stačí maličkost.

Zakladatel Darujhovno.cz: Každé hovno je unikát a pro sloní výtvor to platí dvojnásob

Zakladatel Darujhovno.cz: Každé hovno je unikát a pro sloní výtvor to platí dvojnásob

U prodeje přes internet platí, že se musíte umět nějak odlišit. Mít lepší ceny. Poskytovat nadstandardní servis. Komunikovat se svými zákazníky. A nebo mít jednoduše originální produkt, který neprodává nikdo jiný. U Darujhovno.cz se to povedlo. Svým zákazníkům totiž zasílá skutečně hovno. Ale ne jen tak ledajaké. O tom, jak vzniknul tento podnikatelský nápad a odkud berou kluci stojící za tímto podnikatelským nápadem „zboží“ pro své objednávky, o tom si budeme povídat dnes :-).

Video: Schwarzkopf útočí na vaši citlivou duši

Schwarzkopf se povedla reklama, která slaví opravdový úspěch. Skoro z ní totiž není poznat, že je to reklama. Až později si uvědomíte, že si tam žena vlastně neustále hraje se svými vlasy.

Paradox valentýnského Tweetu

Paradox valentýnského Tweetu

I takhle kruté to může být. Modelka Reeva Steenkampová (†30) alias přítelkyně slavného šestinásobného paralympijského vítěze Oscara Pistoria si povídala se svými stoupenci na Twitteru o tom, co kdo má připraveno pro svou drahou polovičku připraveno na její velmi oblíbený svátek sv. Valentýna. Když už ale brzy ráno svého milovaného chtěla potěšit i ona sama, šestadvacetiletý atlet ji zastřelil. Pravděpodobně si myslel, že je zloděj.

Na YouTube je animovaný film mapující historii točící se kolem svátku svatého Valentýna

Svatý Valentýn, který se slaví vždy 14. února, je na celém světě označován jako svátek všech zamilovaných. Pokud vás však také zajímá, jak tento svátek vznikl a nechcete číst dalekosáhle elaboráty, podívejte se na toto animované video, které vytvořil Andre Oentoro.
Svátek zamilovaných se blíží. Pošlete vaší lásce pohlednici a nebo online přání na svatého Valentýna

Svátek zamilovaných se blíží. Pošlete vaší lásce pohlednici a nebo online přání na svatého Valentýna

Čtrnáctý únor se kvapem blíží a s ním i mnohými milovaný a jinými proklínaný svátek sv. Valentýna. A jak tomu tak bývá, na svatého Valentýna si většinou milenci, zamilované páry, manželé vyznávají lásku a dávají si různé dárečky, posílají si zamilované SMSky, MMSky a emaily, přáníčka a nebo klasické či online pohlednice. Nezapomněli jste vy na tu svou lásku, svého milence, milenku, přítele, přítelkyni? Pokud ano, my vám poradíme, jak to bleskově napravit.
Nahoru