Štítek: Svatba

Sologamie – aneb slibte věrnost jenom sobě

Zdá se, že ve 21. století je už povolené téměř vše, ale přesto se neustále rodí nové trendy, které společnost vítá. Posouvají se hranice také v milostném životě. Na oblíbenosti nabírá novinka zvaná sologamie. Lidé si zkrátka nemohou najít partnera podle svých představ, nevydrží se svým vyvoleným delší dobu anebo nemají stejné cíle pro společnou budoucnost. Milostný vztah by měl být tradičně zakončen legitimním svazkem manželským. V sologamii se ale obřadu účastní jen jeden, nevěsta nebo ženich.

Originalita se vyplácí! Důkazem je Leoš Brabec, který natáčí svatební videa

Leoš Brabec našel díru na trhu. Jeho řemeslem je tvorba svatebních videí. Samo o sobě na tom není nic zajímavého, kdyby videa nebyla skutečně kvalitní a nepřipomínala spíše film s amatérskými herci. Leoš Brabec do svém práce vkládá kus sebe a dělá ji od srdce. Výsledky opravdu stojí za to.

HOAX: Ne, vláda vám nezaplatí za to, že si vezmete Islanďanku

Po internetu se v posledních dnech šíří takový moc hezký hoax a uchytil se i v Česku. Narazit jste na něj mohli například ve skupině Cestování, spolucestování, cestovatelská seznamka.

Muž se oženil se svým smartphonem

Pokud si myslíte, že trávíte příliš času na telefonu, podívejte se na tohoto muže. Podle lasvegaské zpravodajské stanice KTNV Aaron Chervenak (34) vážil cestu do kaple Little Vegas Chapel, aby uzavřel bizarní manželství se svým chytrým telefonem.

Startup vám zaplatí svatbu, ale při rozvodu peníze vracíte

Věříte, že vaše láska vydrží navždy? Jeden startup je ochoten zaplatit za to, že ne. Dá vám peníze na svatbu, ale dohoda zní, že pokud se nakonec rozvedete, budete je muset vrátit.

Jak najít dobrého svatebního fotografa?

Výběr toho nejlepšího svatebního fotografa může pro řadu párů znamenat opravdu složité rozhodování. Přec jen, lidí, kteří se podobnou činností zabývají je doopravdy hodně a orientovat se v nabízených službách těchto profesionálů je někdy obtížné. Při nejhorším vždy může zastoupit nějaký vzdálený bratranec se zrcadlovkou a celou svatbu odfotit. Svatbu však máte jednou za život (pokud jste opravdu šťastný pár), musíte vybrat toho nejlepšího! Pojďme se podívat, jak na to.

V Japonsku se vzali dva roboti

Povolení manželství osob stejného pohlaví ve Spojených státech se zapsalo do historie. A určitě i do historie Facebooku, jak si všichni změnili svou profilovou fotku. Tím pádem byl zastíněn další velký milník ohledně svateb, který pokořili v Japonsku. Konala se tam první svatba dvou robotů na světě.

INZERCE: Dobrý svatební fotograf vám zajistí krásné vzpomínky na celý život

Nechávat svatební focení náhodě není dobrý nápad. Je sice pravda, že mačkat spoušť na fotoaparátu umí dnes každý, ale jen profesionální fotograf dosáhne opravdu kvalitních fotografií, při jejichž prohlížení budete s láskou vzpomínat na svůj den D.

OBRAZEM: 24 snubních prstenů pro zamilované geeky

OBRAZEM: 24 snubních prstenů pro zamilované geeky

Zapomeňte na Romea, Julii a všechny ty Disney princezny s jejich princi. Naše oblíbená love story je přece milostný příběh mezi Peterem Parkerem a Mary Jane Watson. Nebo Hanem a Leiou. Nebo Indiana Jones a … podle toho, kterou ženu si zrovna namlouvá.
VIDEO: Když na svatbě na láhev whisky připevníte GoPro

VIDEO: Když na svatbě na láhev whisky připevníte GoPro

Tohle video naprosto věrně zachycuje svatbu a celou její podstatu. A GoPro kamera díky němu splnila svůj konečný účel. Teď už viděla všechno. Můžeme ji snad poslat už jen do vesmíru, aby zachytila hvězdy a mlhoviny. Ale nebudeme předbíhat, třeba se i toho někdy dočkáme. Každopádně pro tentokrát je dost zajímavá i dokumentace svatby.

Vzorný vnuk dal svým prarodičům netradiční dárek – focení ve stylu “Vzhůru do oblak”. Čím obdarujete své blízké vy?

To se podržte. Tak originální dárek by vás v životě nenapadl. Manželský pár Nina a Gramps měli ze své svatby, kterou měli před 61 lety, pouze jednu fotku. Jejich vzorný vnuk a úspěšný projektant, zorganizoval focení jako dárek, a jako menší náhradu za to, že na jejich svatbu nedorazil před tak dlouhou dobu fotograf. Vznikly z toho poměrně podařené fotky ve stylu “Vzhůru do oblak”.

Nová nejoblíbenější fotka na Instagramu! Uhádnete, kdo na ní je?

Celebrity se již naučili využívat sociální sítě ke svému prospěchu. To například dokazuje i slavná oskarová selfie, která má na Twitteru více než 3 miliony retweetů. A nedávno se konala událost, na které se sešli snad ty největší celebrity. A z ní vzešla i nová nejoblíbenější fotka na Instagramu. Uhodnete, o jakou událost se jedná?

Svatební fotky jak je neznáte: Co se stane, když novomanželé chtějí něco “netradičního”?

Asi každý známe klasické svatební fotky. Ale – co když novomanželé chtějí něco originálnějšího? Něco, co se rozporuje s normálem a sahá až za hranice šílenství? Jak to dopadá? Rozhodně tomu originalita a jistý elán a zajímavost nechybí…

Hit YouTube: Kněz uchvátil svatebčany úžasným zpěvem Hallelujah

Otec Ray Kelly připravil pro Chrise a Leah O’Kane opravdu nezapomenutelnou svatbu. Jako překvapení jim totiž zazpíval píseň. A ne jen tak ledajakou, jednalo se přímo o Hallelujah od Leonarda Cohena. Kněz si navíc upravil text, aby seděl přímo na dvojici novomanželů, takže to celé bylo ještě hezčí.

Zajímavé reakce mužů, když poprvé vidí svoji ženu ve svatebních šatech

Svatba přináší spoustu zvyků, jeden z těch “nej” je asi ten, jak ženich nesmí vidět svoji nadcházející ve svatebním do té doby než se setkají u oltáře. Avšak tento zvyk přináší i nevídané reakce ze strany mužů, kteří vidí svoji ženu v krásných bílých šatech. Vznikají z toho docela zajímavé fotky, posuďte sami…

Novodobé svatby v duchu steampunku

Většina párů chce vstoupit do manželství ve velkém a netradičním duchu. Volí tedy možnosti, které trošku vybočují z klasiky (bílé šaty, kytice, apod.) a volí novodobé metody. Mezi tuto “novodobou metodu” patří také steampunk, což je móda inspirovaná viktoriánskou érou. Líbila by se vám svatba v takovém to duchu?

Nahoru