Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Sv. Valentýn

Zakladatel Darujhovno.cz: Každé hovno je unikát a pro sloní výtvor to platí dvojnásob

Zakladatel Darujhovno.cz: Každé hovno je unikát a pro sloní výtvor to platí dvojnásob

U prodeje přes internet platí, že se musíte umět nějak odlišit. Mít lepší ceny. Poskytovat nadstandardní servis. Komunikovat se svými zákazníky. A nebo mít jednoduše originální produkt, který neprodává nikdo jiný. U Darujhovno.cz se to povedlo. Svým zákazníkům totiž zasílá skutečně hovno. Ale ne jen tak ledajaké. O tom, jak vzniknul tento podnikatelský nápad a odkud berou kluci stojící za tímto podnikatelským nápadem „zboží“ pro své objednávky, o tom si budeme povídat dnes :-).

Google na Valentýna

Google má valentýnské logo, k propagaci používá Facebook i Twitter

Google při každé příležitosti přispěchá s novým logem. Poslední výrazné a velmi vydařené logo jsme si na Googlu mohli prohlédnout při zahájení ZOH 2014. Dnes je Den svatého Valentýna a Google se samozřejmě musel k reklamnímu svátku připojit. Nabízí nám interaktivní doodle s možností poslat bonboniéru svým blízkým.

Na YouTube je animovaný film mapující historii točící se kolem svátku svatého Valentýna

Svatý Valentýn, který se slaví vždy 14. února, je na celém světě označován jako svátek všech zamilovaných. Pokud vás však také zajímá, jak tento svátek vznikl a nechcete číst dalekosáhle elaboráty, podívejte se na toto animované video, které vytvořil Andre Oentoro.
Svátek zamilovaných se blíží. Pošlete vaší lásce pohlednici a nebo online přání na svatého Valentýna

Svátek zamilovaných se blíží. Pošlete vaší lásce pohlednici a nebo online přání na svatého Valentýna

Čtrnáctý únor se kvapem blíží a s ním i mnohými milovaný a jinými proklínaný svátek sv. Valentýna. A jak tomu tak bývá, na svatého Valentýna si většinou milenci, zamilované páry, manželé vyznávají lásku a dávají si různé dárečky, posílají si zamilované SMSky, MMSky a emaily, přáníčka a nebo klasické či online pohlednice. Nezapomněli jste vy na tu svou lásku, svého milence, milenku, přítele, přítelkyni? Pokud ano, my vám poradíme, jak to bleskově napravit.
Nahoru