Štítek: Super Mario

Super Mario Run měl během 4 dnů přes 40 milionů stažení

Mobilní hra Super Mario Run, která je dostupná zatím pro uživatele iOS zařízení, měla běhen 4 dnů neuvěřitelných 40 milionů stažení. Společnost Nintendo odhalila úspěch ve středu 21. prosince 2016 v tiskovém prohlášení. Super Mario Run se tak stal nejrychleji stahovanou bezplatnou hrou ve 140 různých zemí.

Super Mario Run je konečně v App Store

V obchodě App Store se konečně objevila legendární hra Super Mario Run, za kterou stojí společnost Nintendo. Příjemným překvapením je, že japonský vývojář přizpůsobil hru tak, aby se dala hrát jednou rukou.

Super Mario Run překonává rekordy ještě před svým vydáním

Společnost Apple na své konferenci Keynote 2016 zmínila také mobilní hru Super Mario Run v hlavní roli s legendární postavičkou Šigeru Mijamoto. Tato mobilní hra, která pochází z dílny společnosti Nintendo, se stala obrovským hitem ještě před svým oficiálním vydáním.

Super Mario přichází na iOS

iOS je první mobilní platforma, která bude hostovat oficiální hru Super Mario. Hra Super Mario Run byla odhalená během představení očekávaného smartphonu Apple iPhone 7. Jedná se o „nekonečnou“ hru, která je stejná jako originál. Vaším úkolem je dostat se na konec úrovně a posbírat co nejvíce mincí.

Nahoru