Štítek: Strategická

Paladog

Paladog

Paladog je poměrně rozmanitá strategická hra, žánrově podobná například Age of War. Narozdíl od celé frakce je zde pozornost zaměřena pouze na jednoho hrdinu, který je pod vaším velením. Vyrábějte jednotky, pomáhejte si magickými schopnostmi, postupně vylepšujte a odrazte útok infiltrátorů, kteří chtějí ukončit život na Zemi.
Antbuster

Antbuster

Již delší dobu jsme pro vás nepřidali žádný Tower Defence, ačkoliv ho máme tak rádi. Dnes vše napravujeme a přinášíme vám typický a poctivý TD staršího data, který má však nefalšovanou atmosféru pohodové hry, u které budete moci vypnout a zároveň se pobavit i pokochat. Tentokrát bude třeba vypořádat se s mravenci a to přímo ve vaší zahradě. Enjoy!
Fortress Fight 2

Fortress Fight 2

V povedené flashovce Fortress Fight 2 bude vaším úkolem zničit nepřátelskou pevnost. Hra je nejlepší v modu pro dva hráče, ale lze hrát i s počítačem(AI). Proti sobě stojí dvě pevnosti a střídavě na sebe shazují nejrůznější zbraně a ještě užívají podpůrných kouzel. Fortress Fight 2 je originální hra, která určitě zaujme – především při bitvě s vaším kamarádem.
Nahoru