Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Stavebnice

assortment_2048x_1024x1024

10 tipů na dárek pro náročné geeky

Jsou neustále na vlně next-gen zařízení, jimiž se obklopují mezi prvními. Jsou ponořeni do objevování nových technologií. Takže, čím obdarovat ty, co jsou zvyklí mít to nejlepší na trhu? Možná vás jeden z těchto unikátních gadgetů inspiruje.

top-gear-lego

Navrhněte Lego, sbírejte hlasy přes internet a vydělejte na něm

Taky jste si jako malí strašně rádi hráli s Legem? Byla to úžasná stavebnice a zároveň prospěšná hračka – podporovala totiž představivost. Ani v dospělosti se však téhle libůstky nemusíte vzdávat.

12654482_1686041298342680_1448185682332626905_n

Ze stavebnice LEGO vyjel první panáček na vozíku

První stavebnice LEGO spatřila světlo světa v roce 1932. Společnost za dobu své existence představila nespočetné množství tematických stavebnic. A se stavebnicemi se rozšiřovala také kolekce LEGO panáčků. Poprvé v historii stavebnice LEGO se objevil panáček na vozíku. A proč se výrobce legendární stavebnice rozhodl pro nového plastového kvadruplegika?

Zapomeňte na iPhone, sestavte si smartphone podle svých představ

Zapomeňte na iPhone, sestavte si smartphone podle svých představ

Jednou vždycky přijde ta chvíle, kdy pocítíte, že váš smartphone už není to, co býval. Můžete si koupit telefon s novými a nejlepšími funkcemi a o rok později Apple (nebo kdokoliv jiný) stejně představí nový telefon s ještě novějšími a ještě lepšími funkcemi. Váš telefon je najednou zastaralý. Takhle to prostě chodí. Ale rozhodně se vám to nemůže stát s Phonebloks, telefonem, který si můžete sami složit a podle potřeby vyměňovat jeho komponenty.
Nahoru