Štítek: Startovač

Dan Přibáň: První projekty byly o tom dokázat, že je něco takového vůbec možné (1. část)

Dan Přibáň: První projekty byly o tom dokázat, že je něco takového vůbec možné (1. část)

Dan Přibáň – novinář, filmař a cestovatel a také hlavní postava cestovatelských projektů s žlutými trabanty, se kterými procestoval již hezkou část světa. Člověk, který stál za jednou z nejúspěšnějších crowdsourcingových kampaní na portálu Startovac.cz. A právě o crowdfundingu, kampani na Startovači a cestovatelských expedicích jsme se věnovali v tomto rozhovoru.

Rarita na Startovači:Bruno Ferrari, který slibuje vibrační jazyk či večeři na jeho břichu, získal 100 % od jednoho podporovatele

Generační šansoniér Bruno Ferrari získává na crowdfundingovém Startovači prostředky na natočení nové desky. Teaser, ve kterém se mu v kostele zjevil Ježíš, načež mu Bruno chtěl prodat jeho vibrační jazyk, musel…

Ištván Evženovič hledá pro svou knihu „366 dní za katrem“ podporu na Startovač.cz

Ištván Evženovič, který přišel v srpnu 2015 o svobodu, strávil 3 dny na cele předběžného zadržení, 84 dní ve vazbě a 279 dní ve výkonu trestu. A proto se kniha, v níž popisuje den po dni ve věznici svérázným stylem, jmenuje „366 dní za katrem“. Unikátní deník detailně popisující fungování české policie, justice, vazby a výkonu trestu hledá podporu na českém crowdfundingovém portálu Startovač.cz.

Darujhovno.cz chystá expanzi do světa, povede se jim to?

Už pár dnů najdeme na crowdfundingovém portále Startovač český projekt Darujhovno.cz. Doposud se podařilo vybrat 13 tisíc korun z požadovaných 90 tisíc. Co myslíte, povede se tato expanze a splní se tvůrcům projektu jejich velký sen? V České republice je tato služba velmi oblíbená a tak je na čase udělat díru i do světa.

Potřebujete motivaci do roku 2016? Pomůže vám tento diář!

Zaznamenávejte si všechny důležité schůzky hezky přehledně, ale nezapoměnte i na své sny a žitovní plány. Ačkoli je diář nepostradatelným organizačním pomocíkem, většinou se omezuje jen na vypasné dny v týdnu a státní svátky. Příjemnou změnou je tak diář Doller.

Jak funguje crowdfunding v ČR i ve světě?

Crowdfunding je způsob financování, kdy jednotlivci přispívají na určitý projekt, produkt nebo firmu. Poslední dobou je crowdfunding velmi oblíbený a existuje spousta webů, které umožňují dané projekty vyhledat i podpořit.

Brány Skeldalu jsou zpět! Nový díl nese podtitul Sedm mágů

Kultovní česká série Brány Skeldalu se po dlouhých třinácti letech vrací novým dílem. Ponese podtitul Sedm mágů a již brzy by si jej mohli vyzkoušet majitelé Androidu a iOS. Není…

Trabanten napříč Tichomořím – Češi přispěli neuvěřitelných 2 811 715 korun!

Trabanty už snad zná v této malé zemi každý. Aby tato parta mohla vyrazit na další dobrodružství a následně nám zde celé dobrodružství zprostředkovat formou originálního filmu, zažádala o příspěvek prostřednictvím portálu Startovač. Podařilo se zde vybrat neuvěřitelných 2 811 715 Kč, tedy celých 562% cílové částky. Trabanti právě díky velmi štědrým Čechům mohli na tuto dobrodružnou výpravu napříč Tichomořím vyrazit.

Nahoru