Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Srandovní videa

Můžu si dát zmrzlinu? Ano. Ale jen jednu lžičku!

Můžu si dát zmrzlinu? Ano. Ale jen jednu lžičku!
Video: Proč lidé nesnáší němčinu

Video: Proč lidé nesnáší němčinu

Možná si to ještě sami pamatujete, nebo pokud patříte mezi ty mladší ročníky, jistě jste už také aspoň slyšeli ten příběh, jak se po převratu spálily všechny učebnice ruštiny a rapidně rychle se začala učit němčina. Dnes už to sice není tak rapidní postup, ale zájem o němčinu neustále klesá. A čím to je? Ne, není to jen tím, že je to jazyk, kterým mluvil jeden z nejhorších světových tyranů. On totiž sám ten jazyk je tak nějak tyranský. Jen si to poslechněte.

NICKY – RICH BOY další fenomén na YouTube?

Ahoj, jmenuju se Nicky a tohle je můj první videoclip. Dejte like, jestli se Vám bude líbit a sdílejte mociny prosíííím. Přibližně takto vypadá popis možná dalšího českého fenomému na YouTube - videoklip NICKY - RICH BOY. Za necelý jeden den totiž toto video má totiž toto video již přes 240 000 zhlédnutí.

Video s kočkami, které si na Facebooku nasdílelo přes 220 000 uživatelů

Video s kočkami, které si za necelý měsíc na Facebooku nasdílelo více než 220 000 uživatelů. Více snad netřeba dodávat. Aneb ukázka toho, jak se i osobní videa samotných uživatelů mohou svévolně šířit po internetu.
Silvestrovský speciál: Co s počítači nikdy nedělat? Podívejte se!

Silvestrovský speciál: Co s počítači nikdy nedělat? Podívejte se!

Počítače nás občas pořádně rozzlobí a když jsme k tomu navíc ve stresu, občas uděláme něco, čeho později můžeme litovat. V tomto silvestrovském speciálu vám přinášíme výběr těch nejzajímavějších videí, které několik takových neuvážených akcí zachycují...
Nahoru