Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Sportovní utkání

Upravení české hymny? Ne, o cover verzi se nejedná. Přidá se další sloka!

V dnešní době se pokrok dotkl už téměř všeho. Nyní je na řadě update české hymny. Možná by se někdo mohl domnívat, že se jedná o nedotknutelný státní prvek, ale opak je pravdou. Hudební skladatel Miloš Bok vzal záležitost do svých rukou a upravená verze originálu již zazněla. Poslechnout a dokonce i stáhnout si ji můžete na stránkách webových stránkách s adresou: www.hymna2018.cz.

Kobe vs. Messi: Kdo s koho

Kobe vs. Messi: Kdo s koho

Nejlepší fotbalista planety versus nejlepší basketbalový player? Proč ne, bojovat se sice nebude ani v jednom ze zmiňovaných sportů, což ale rozhodně nevadí! Předmětem souboje je to, kde bude jeden ze zmiňovaných pánů dříve. Obě sportovní celebrity se fotí na různých zajímavých místech. Turkish Airlines chtějí takto nalákat co možná nejvíce lidí na své pravidelné linky mířící do všech možných koutů světa. V každém případě se jim to daří.

Aplikace navede fanoušky k nejbližším toaletám a pivu

Aplikace navede fanoušky k nejbližším toaletám a pivu

Je to klasický gordický uzel všech sportovních fanoušků: potřebujete si odskočit nebo máte chuť na další pivo, ale zároveň máte strach, že ve frontě na nápoj nebo toalety zmeškáte příliš mnoho ze hry a nedejbože nějaký klíčový moment.
Nahoru