Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Soubory

iKlips: Flash disk pro iPhony

Přetahování souborů z počítače na iPhone je problematické. Spoustě lidí dlouho trvá, než se naučí pracovat s iTunes a nemohou si zvyknout na to, že nejde soubor z počítače jen přetáhnout do mobilu nebo obráceně.

Pirátské úložiště Rapidshare definitivně končí

Stárnete a nic s tím neuděláte. Připomenout vám to může fakt, že kdysi velmi slavný a jeho éry jeden z nejnavštěvovanějších webů Rapidshare končí. Populární úložiště, které bylo ve své kategorii absolutním standardem a znal ho téměř každý uživatel internetu zavírá krám. Své podnikání na hraně se zákonem sice už před několika lety změnil, ale štafetu předal dalším službám. Ovšem jeho definitivní konec je tu.

5 free nástrojů, se kterými otevřete téměř každý soubor

Už se vám někdy stalo, že jste si stáhli (nebo jste například obdrželi mailem) soubor s neznámou příponou a neměli jste ho jak otevřít? Řešení je jednoduché. Stačí si prostě stáhnout program, který ho otevřít zvládne. Jenže vezměte si, že byste si pro každý jeden nebo dva soubory stahovali speciální program na otevření. Za chvíli byste měli počítač plný programů, které využijete jen jednorázově. Existují ovšem nástroje, které zvládají otevírat spousty známých i neznámých přípon.

Nahoru