Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Socialbakers.com

Nejpoutavější příspěvky na Facebooku jsou z 93% fotky

Nejpoutavější příspěvky na Facebooku jsou z 93% fotky

Ukazuje se, že dnes už fotografie nevydají jen za tisíc slov, ale i za několik milionů facebookových liků, komentářů a sdílení. Pro lidi, kteří se o to trochu zajímají, to není zrovna nejnovější zpráva, Socialbakers uvedli již v srpnu loňského roku, že 85% nejúspěšnějších facebookových příspěvků byly fotky. Ale jak jsme na tom o rok později?
10 nejlepších nástrojů pro správu sociálních médií

10 nejlepších nástrojů pro správu sociálních médií

Sociální média jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak pro vás a vaši firmu získat větší zájem zákazníků. Mít účet na všech hlavních sociálních sítích jako je Facebook, Twitter a LinkedIn je dnes pro jakéhokoliv podnikatele naprostá nutnost. Ale jaké nástroje byste měli používat pro správu těchto více účtů?

Česká jednička Socialbakers pořádá zítra Engage 2013

Jeden z předních českých startupů Socialbakers pořádá zítra v 10 hodin (23. dubna 2013) konferenci Engage 2013, na které se bude probírat vše ohledně sociálních sítí. Konference se zúčastní CEO českých Socialbakers Jan Řežáb a pak také zástupci firem jako Twitter, Nestlé, Danone, KLM, SAB Miller, EE, Orange, T-Mobile a Adobe.

Český startup Socialbakers plánuje mít na konci roku 2013 obrat kolem 2 milionů dolarů

Investoři mladé české firmě, která se za tři roky fungování stala lídrem na trhu analýzy dat na sociálních sítích, za poslední rok dali přes 8 milionů dolarů. "Valuace firmy za 1 rok stoupla na sedminásobek, takže to by mělo investory samozřejmě těšit," říká šéf Socialbakers Jan Řežáb.

Česká společnost Socialbakers koupila chorvatský startup SocialBrando

Česká společnost Socialbakers krátce poté, co získala další investici ve výši 6 milionů dolarů oznámila, že za nespecifikovanou částku kupuje chorvatský startup SocialBrando. Hodlá díky němu rozšířit své analytické nástroje sociálních sítí o podrobné měření a práci se sociální reklamou a firma se zároveň rozroste o další mezinárodní tým. Díky této akvizici budou mít Socialbakers další pobočku právě v Chorvatsku.
Zajímá vás, kolik vašich followerů na Twitteru tvoří falešné účty?

Zajímá vás, kolik vašich followerů na Twitteru tvoří falešné účty?

Po několik let si firmy najímaly nebo platily firmy za to, aby jim pomohly navýšit počet fanoušků na facebooku či počty followerů na Twitteru. Brzo se tak z fanoušků a folloerů stala velice oblíbená prodejní "komodita". Není proto divu, že začaly nedlouho poté vznikat i falešné účty. Tomuto neduhu chce zamězit nová webová služba, která dokáže určit kolik vašich followerů na Twitteru tvoří skuteční (reální) uživatelé a kolik účtů je falešných nebo jsou neaktivní.
Socialbakers koupili Checkfacebook

Socialbakers koupili Checkfacebook

Český analytický startup Socialbakers, který nedávno potvrdil investici ve výši dvou milionů dolarů, pokračuje v rychlé expanzi. Po nedávném převzetí Checkfacebook.com nyní koupil také službu Social RSS.

Socialbakers získali investory, ti koupili čtvrtinu firmy

Do analytické společnosti Socialbakers zaměřené na získávání dat z Facebooku a LinkedInu podle všeho vstoupila skupina investorů. Od července jsou v ní zastoupeni Earlybird Verwaltungs, Runway Capital Partners a Daniel…

Nahoru