Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Snap

snapchat-1360003_1280

Akcie sociální sítě Snapchat první den na burze stouply o 44 %

Akcie společnosti Snap, která stojí za oblíbenou mobilní aplikací Snapchat, rostly i druhý den po jejím vstupu na newyorskou burzu. Během prvního dne obchodování vzrostly akcie, které začínaly na hodnotě 17 dolarů, o 44 % (primární emise 3,4 miliard dolarů), přičemž druhý den vzestup pokračoval, a to o 11 %. V pátek hodnota akcie skončila na 27,09 dolarech.

official_stories

Jak poznat oficiální profil celebrity na Snapchatu

Snapchat nedávno přidal novinku, díky které snadno poznáme oficiální účet celebrity. Je to něco na způsob ověřených účtů na Twitteru a Facebooku (mají takovou modrou fajfku). Na Snapchatu jsou označeny smajlíkem vedle jména.

rocky-snapchat1

Facebook zavede mizející zprávy jako má Snapchat, do jedné hodiny se automaticky smažou

Kromě vtipných fotek a videích jdou na Snapchatu i odesílat zprávy, které po nějaké době vždy zmizí. Neuvěřitelně fajn funkce pro důvěrnější konverzace, na které chcete co nejrychleji zapomenout. Když to vývojáři v mobilní aplikaci představili, začala nová éra komunikace na Snapchatu.

send-10-snaps

Všimli jste si trofejí ve Snapchatu?

V nedávné aktualizaci Snapchatu se objevil Travel Mode, který vám sníží spotřebu dat tím, že se snapy přátel nenačítají automaticky ale až po klepnutí. Nově také lze do jedné fotky přidat spoustu smajlíků různé velikosti. Ale to není všechno.

snapchat-snap-smartphone-iphone

Lidé věří Snapchatu dál

Pamatujete si, jak bylo nedávno zveřejněno téměř 100 000 soukromých fotografií a videí uživatelů Snapchatu? Byl to obrovský skandál, nicméně vůbec nic nezpůsobil. Nová studie zjistila, že poměry se vůbec nezměnily a uživatelé službě nadále věří. Obzvlášť vysokoškoláci, kteří tvoří největší uživatelskou základnu Snapchatu.

Yahoo-Acquires-SnapChats-Competitor-App-Blink-In-A-New-Deal

Jak Yahoo získává nové lidi? Koupí projekt a pak ho zruší – stejně jako u Blink

Asi nikomu nemusím představovat Yahoo, společnost s dobrým jménem a ještě lepší pověstí. Jak si myslíte, že probíhá výběrové řízení na pozici třeba programátora v této společnosti? Nějak. Yahoo prostě koupí projekt, zruší ho a pak si nechá lidi, kteří jej vyvíjeli. Stejně tomu je i u appky Blink.

Nahoru