Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: smartfon

Microsoft představí do konce roku vlastní smartphone

Společnost Microsoft údajně připravuje vlastní smartfon na bázi operačního systému Windows Phone. Technické charakteristiky nebo jiné podrobnosti nejsou zatím známy. Microsoft chce překvapit nějakým unikátním řešením.

Smartfony mohou být ohroženy virem, který snímá okolní prostředí

Experimentální varianta trojského koně PlaceRaider pro OS Android, kterou vyvinuli vědci z University v Indianě, dokáže sledovat okolí uživatele smartfonu. Program umí zapojit kameru a zapisovat prostředí, ve kterém se uživatel pohybuje.

Společnost Apple si nechala patentovat ohebný displej

Nové smartfony iPhone 6 a tablety iPad budou mít zřejmě průhledný a ohebný displej. Společnost Apple si slibuje od nových patentů lepší rozlišení obrazu, vestavěné laserové mikrofony a kvalitní virtuální klávesnici.

Nokia připravuje levnější verze smartfonů

Obchodní politika společnosti Nokia vždy směřovala k průměrným zákazníkům, kteří znamenají velký obrat prodeje. Pokud Nokia nově představila smartfony s Windows Phone 8 v dražší cenové relaci, nyní se zdá, že přicházejí také levnější verze.

Výstava videoher E3 v Los Angeles ukazuje zájem uživatelů o mobilní hry

Hry pro smartfony, tablety a sociální sítě se stávají nezbytnou součástí vývoje velkých společností. Výnosy z tradičních počítačových her jsou na ústupu, a to navzdory tomu, že je hraje více lidí než kdy jindy.
Nahoru