Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: slovenský startup

Slovenský projekt Benjamin Button pomáhá uchovávat dětské vzpomínky

Co si pamatujete ze svých prvních let na tomto světě? Nejspíš jenom to, co vám vyprávěli rodiče, nebo co jste měli dokonce zdokumentované na fotografiích.

Interaktivní mikina, díky které děti nebudou závislé na počítačích a mobilech

CHATEEE je slovenský startup, jehož kolébkou je Ružomberok. A nyní představuje dětské oblečení navržené tak, aby pomohlo dětem naučit se milovat hry a zábavu, zvyšovat IQ a EQ, zlepšovat tvořivost, sjednocovat je s rodinou, mít styl a budovat přátelství.

Československý startup s produktem bojujícím proti prokrastinaci hledá podporu na Kickstarteru

Plánování, rozvíjení nápadů, budování dobrých návyků, péče o fyzické zdraví, relaxace. Přesně těmito slovy by se dal charakterizovat motivační diář, se kterým konečně přestanete prokrastinovat.

YOUR SENSE je slovenský startup, se kterým budete ovládat celý dům bez internetu

Ovládání elektronického zařízení na dálku není žádnou revoluční novinkou. Ale ambiciózní slovenský projekt YOUR SENSE, který hledá podporu na crowdfundingové platformě Indiegogo, je skutečně výjimečný. K ovládání na dálku nebudete potřebovat internet.

FIBROT: Šílený slovenský projekt, který vypadá jako propracovaný vtip

Čas od času se na crowdfundingovém portálu Indiegogo objeví velice zvláštní až šílené projekty. Jedním z těchto prapodivných projektů je slovenský Fibrot, který už vybral 1 340 dolarů. A na slovenské poměry se mu nedaří špatně, protože většina nápadů končí s nulovým kontem. Ačkoliv by se dalo očekávat, že se 49 zájemci se bude jednat o atraktivní myšlenku, opak je pravdou.

Slovenský startup Diagnose.me získal investici 800 tisíc euro

Startup Diagnose.me, který patří mezi první slovenské startupy, získal v prvním kole od investorů celkem 500 tisíc euro. Ačkoliv spadá mezi nejvíce nadějné startupy na Slovensku, má s vyhledáváním nových klientů stále problémy. Z tohoto důvodu se startup rozhodl vstoupit do druhého kola, ve kterém získal dalších 800 tisíc euro.

Nahoru