Štítek: slevový portál

Server nakupvakci.cz končí. Provozovatel podal návrh na insolvenčním řízení

Společnost Garuma s.r.o., která provozuje server nakupvakci.cz, v úterý 20. prosince 2016 podala návrh na insolvenční řízení. Důvodem k tomuto rozhodnutí je rostoucí ztráta, která se během 6 let existence společnosti vyšplhala na neuvěřitelných 45 milionů korun českých.

Ušetřete za oblečení nakupováním online

Neustále zbytečně utrácet za oblečení je zcela normální, aspoň pokud jste žena. Pak máte totiž takové to nutkání si zase něco koupit a zbytečný pocit, že nemáte co na sebe. Váš šatník je přitom ale zcela plný…

Skrz.cz kupuje slevový server Vykupto.cz

Tuzemský slevový trh zažívá opět další změnu. V září portál SlevaDne.cz koupil konkurenční slevový portál KuponPlus.cz a rozhodl se investovat další desítky milionů korun. Nyní vyhledávač slev Skrz.cz oznámil, že kupuje brněnský slevový server Vykupto.cz.

7 tipů na pražská koupaliště podle Pepa.cz

Není to tak dávno, co jsme vás informovali, že druhý největší slevový portál Pepa.cz se chce zaměřit na cestování. A už se mu to daří. V televizi můžete vídat reklamy, které doporučují Pepa.cz jako ideální web pro vyhledání levné dovolené. My vám přinášíme jeho přehled tuzemských vyzkoušených koupališť. V následujících dnech nás opět čekají vedra, tak aspoň budete vědět, kam se zajít zchladit.

Slevomat má chytřejší mobilní aplikaci

Víte, že Slevomat byl v Česku úplně prvním slevovým portálem? Denně má přes 200 000 návštěv, lidé na něm ušetřili už přes pět miliard korun a vznikla podle něj spousta podobných slevových portálů. Ale Slevomat je jen jeden a teď přichází s aktualizovanou mobilní aplikací.

Pepa.cz bude konkurovat cestovním agenturám, nabídne kvalitní destinace za výrazně nižší ceny

Dvojka na trhu slevových serverů Pepa.cz pro letošní sezonu výrazně mění přístup k prodeji letních dovolených. Zákazníkům nově nabídne portfolio zájezdů, které bude přímo konkurovat cestovním agenturám a kancelářím, mnohdy však…

Slevový server Pepa.cz je dvojkou na trhu

Nakupujete výhodně přes slevové servery? Lidé je využívají nejčastěji o Vánocích a pro nakupování dovolené (ať už tuzemské nebo zahraniční). V Česku jich máme několik, ale jen některé zvládají držet krok s potřebami zákazníků. Když pomineme známý Slevomat, dobře se v poslední době daří slevovému portálu Pepa.cz.

INZERCE: Slevy na jednom místě

Kdo dneska aspoň občas nenakupuje na internetu? Jasně, jsou lidé, kteří se toho stále bojí. Mají strach, že jim přijde jiné zboží, že jim zboží vůbec nepřijde, že budou mít problémy s jeho vrácením, pokud jim nebude vyhovovat, že ho v případě potíží nepůjde reklamovat, a tak dále. Ano, to všechno opravdu jsou rizika. Ale zřejmě pořád převažují výhody, když online denně nakupuje taková spousta lidí.

Zase nefunkční flash disk. Tentokrát na zapakatel.cz

Jeden z největších slevových portálů, zapakatel.cz nabízí zase tu nefunkční flashku, která už jenom svým designem vypadá, jako otvírák na pivo. Bylo toho o ni už mnoho napsáno, ale lidem to nedá a stále ji kupují.

Tisková zpráva: 75 % nákupů provedou na slevových serverech ženy, vyšší útraty mají ale už muži

Slevové nakupování je v Čechách oblíbené především u žen. Jejich nákupy se na celkovém počtu podílí ze tří čtvrtin. Tato početní převaha se projevuje i v celkových tržbách, kdy ženy nechají na slevových serverech 3x více peněz než muži. Zejména kvůli rozdílnému přístupu k slevovému nakupování a odlišné skladbě poptávky je však v průměru vyšší útrata muže než ženy. Vyplývá to z dat slevového serveru Vykupto.cz.
Boom slevových webů utichá

Tisková zpráva: Boom slevových webů utichá

Po obrovském boomu slevových portálů na českém internetu přichází vcelku logické vystřízlivění a postupné utišení. S tím také souvisí postupné odpadání nejslabších hráčů z přesyceného trhu. Za posledních 12 měsíců, tedy od března 2013, jich pode vyhledávače slev Skrz.cz ukončilo činnost již 60.

Tisková zpráva: Oblast slevových portálů se pomalu začíná čistit

Dostává se trh s nabídkami slevových akc a kuponů do stabilizačního procesu? I větší hráči na tomto poli krachují a toto pole se začíná pomalu čistit.

HyperSlevy.cz nejsou Hypersleva.cz

HyperMedia, a.s. je silná a stabilní mediální společnost s desetiletou tradicí, aktivně působí ve 30 zemích světa a na českém trhu provozuje 32 internetových portálů. Mezi tyto patří i skupina slevoportálů, v čele s nejznámějším portálem HyperSlevy.cz, který patří do absolutní špičky na českém trhu a již téměř tři roky přináší svým spokojeným zákazníkům denně až 150 aktivních slev ze všech regionů ČR.
Slevový server Hypersleva.cz končí

Slevový server Hypersleva.cz končí

Na provozovatele slevového portálu Hypersleva.cz byl podán návrh na insolvenci a končí. Pro nezasvěcené (např. téměř 20tisícovou skupinu fanoušků na Facebooku) je konec zřejmě poměrně náhlý, ale portál měl problémy už delší dobu. Další konkurent Slevomatu je v prachu...
Nahoru