Štítek: Slevové kupóny

Slevovekody.com mění název. Nově najdete slevové kódy na Picodi.com

Slevový portál Slevovekody.com, který v České republice představuje největší server svého druhu, se mění na Picodi.com. Vznik globální značky je dalším krokem společnosti International Coupons, která vlastní portál Picodi.com dostupný ve 26 zemích.

Nenechte se napálit! Nový způsob, jak piráti získávají peníze od důvěřivců

Počítačoví piráti neustále hledají způsoby, jak získat od důvěřivců na internetu peníze. Nově se podvodníci vydávají za obchodní síť Penny Market a lákají lidi na zajímavé výhry v podobě slevových poukazů…

INZERCE: Jak ušetřit při nákupu elektroniky a webhostingu?

Nakupování na internetu se stává naprostou samozřejmostí a tak jistě nikoho nepřekvapí, když se na internetu začíná nakupovat i zboží, které by si ještě nedávno na internetu nikdo neobjednal. Jedná se hlavně o zboží ze segmentu potravin a oblečení. Copak by někoho napadlo před pár lety, že si potraviny budeme kupovat jinde než v samoobsluze na rohu nebo v supermarketu? Nebo že si koupíme nové oblečení, aniž bychom si ho předtím vyzkoušeli?

Jak nakupovat na internetu ještě levněji: Jak fungují slevové kódy?

Nakupování na internetu je už samo o sobě levnější. Jen kdyby tam nebylo to poštovné, že? Poštovné je často dražší než samotný výrobek, který si chcete objednat, takže se vám to vyplatí jen tehdy, když objednáváte více věcí.

INZERCE: Slevy na jednom místě

Kdo dneska aspoň občas nenakupuje na internetu? Jasně, jsou lidé, kteří se toho stále bojí. Mají strach, že jim přijde jiné zboží, že jim zboží vůbec nepřijde, že budou mít problémy s jeho vrácením, pokud jim nebude vyhovovat, že ho v případě potíží nepůjde reklamovat, a tak dále. Ano, to všechno opravdu jsou rizika. Ale zřejmě pořád převažují výhody, když online denně nakupuje taková spousta lidí.

Tisková zpráva: Srovnáme.cz spouští novou službu zobrazování slevových kupónů z internetových obchodů na jednom místě

Internetový nákupní rádce Srovname.cz, který srovnává přes 1,5 mil. položek zboží z více než tisícovky nejvýznamnějších obchodů na českém internetu, spustil novou službu hromadného zobrazování slevových kupónů z internetových obchodů. Nakupující…

Nejvýhodnější ceny zboží a přímé slevové kupóny na Srovname.cz

Pokud jde o nákupy, a je jedno jakéhokoliv sortimentu, pak v případě slev a zvýhodněných nabídek, jen málokdo tu a tam tuto nabídku nevyužije. Kdo by nechtěl na vybíraném zboží ušetřit? A je naprosto jedno, jestliže jde o slevy v nabídkách kamenných obchodů, nebo jsou slevové akce poskytované při nákupu zboží prostřednictvím internetu. Pokud tak volíme nabídku mnoha obchodů, volíme ten, kde nám cena přijde atraktivní a současně je co nejnižší. Porovnáváme a srovnáváme. Při tom procházíme řadu nabídek, navštěvujeme bezpočet internetových stránek. V takovém případě se pak vyplatí využít služeb specializovaných srovnávačů, kde na jednom místě přehledně zjistíte, kde je které zboží s nejideálnější nabídkou pro vás. Takovým portálem, kde můžete porovnávat cenové nabídky pro velké množství zboží různého druhu a určení, je portál Srovnáme.cz.

Inzerce: Slevové kupóny

Každý člověk má rád slevy. Je to v nás a proto kdykoliv se někdy objeví nápis sleva nebo akce hned to upoutá naši pozornost. Ať jste muž nebo žena jistě vás potěší výhodná koupě. A to ještě víc jestliže se jedná o slevu velmi výraznou. Dnes se velké oblibě těší slevové portály. Na internetu jich najdete ohromné množství. Najdete na nich časově omezené slevy na daný produkt nebo službu.
Nahoru