Štítek: slevové kódy

Slevovekody.com mění název. Nově najdete slevové kódy na Picodi.com

Slevový portál Slevovekody.com, který v České republice představuje největší server svého druhu, se mění na Picodi.com. Vznik globální značky je dalším krokem společnosti International Coupons, která vlastní portál Picodi.com dostupný ve 26 zemích.

INZERCE: Slevové vouchery Praha

Se slevovými agregátory se v Česku v posledních letech doslova roztrhl pytel. Opravdu nabízí různé zboží a služby za výhodné ceny, ale pokud na nich chcete nakupovat, je třeba to neustále sledovat a vychytat správný moment. A taky vybírat něco, co jste schopní v místě svého bydliště uplatnit.

Jak nakupovat na internetu ještě levněji: Jak fungují slevové kódy?

Nakupování na internetu je už samo o sobě levnější. Jen kdyby tam nebylo to poštovné, že? Poštovné je často dražší než samotný výrobek, který si chcete objednat, takže se vám to vyplatí jen tehdy, když objednáváte více věcí.

Nakupujte a získejte část peněz zpět

Žijeme v moderní době počítačů a internetu, a tak na internet směřujeme i naše nákupy. Nakupování přes internet nám ušetří nejen čas, ale i peníze. Zboží objednáme pohodlně z domu, až domů nám ho dovezou a navíc si můžeme vybrat tu nejvýhodnější cenovou nabídku. Nyní může být ale nakupování ještě výhodnější. Můžete totiž získat část peněz utracených za zboží zpět.

Nahoru