Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Slevové akce

INZERCE: Slevy na jednom místě

Kdo dneska aspoň občas nenakupuje na internetu? Jasně, jsou lidé, kteří se toho stále bojí. Mají strach, že jim přijde jiné zboží, že jim zboží vůbec nepřijde, že budou mít problémy s jeho vrácením, pokud jim nebude vyhovovat, že ho v případě potíží nepůjde reklamovat, a tak dále. Ano, to všechno opravdu jsou rizika. Ale zřejmě pořád převažují výhody, když online denně nakupuje taková spousta lidí.

O2 přichází s novým neomezeným tarifem za 749 Kč i s DPH

Operátor O2 přichází jako první na trhu s revoluční změnou své nabídky. Zákazníci se už nebudou muset ohlížet na to, jak používají svůj mobilní telefon. Již za 249 korun mohou volat a esemeskovat zcela neomezeně ve vlastní síti a za 749 korun získají neomezené volání a SMS kamkoliv v České republice - a k tomu 1GB dat.

Tisková zpráva: Společnost Telefónica nabídne od 15. března 2013 tři nové tarify fixního internetového připojení, které budou až o třetinu levnější

Společnost Telefónica nabídne od 15. března 2013 tři nové tarify fixního internetového připojení. Budou až o třetinu výhodnější než stávající nabídka.
Nahoru