Štítek: Slevomat.cz

Slevomat.cz vyvinul mezi prvními v ČR aplikaci pro Android TV

Největší slevový portál v České republice – Slevomat – v loňském roce představil vylepšenou aplikaci pro přímý nákup a aplikaci pro uplatnění voucheru. Nyní přichází s další technologickou vychytávkou, tentokrát s aplikací pro chytrý televizor, konkrétně pro Android TV. A tím se slevový server stává předním tuzemským inovátorem a průkopníkem online nakupování z televizoru.

Slevomat slaví 3. narozeniny

Slevomat právě dnes slaví své 3. narozeniny! Přesně o půlnoci na 12. 4. 2010 byl spuštěn revoluční server Slevomat.cz, který doslova zahýbal českým internetem. Za vznikem tohoto projektu stáli tři lidé - Tomáš Čupr, Romana Sudová a Petr Bartoš nabídli Čechům historicky první nabídku na Slevomatu (a podle mnohých i v ČR ;-).

Subway je již na Slevomatu. Ale zatím si vouchery mohou koupit jenom věrní zákazníci

Na Slevomatu se dnes objevily poprvé vouchery do franšízy Subway. Zatím je však nabídka dostupná jen pro věrné zákazníky Slevomatu. Bohužel zatím se jedná jen o Subway v Praze Na Poříčí. Uvidíme, zda se přidají i další prodejny po republice.
Infografika: Slevomat.cz představil infografiku výsledků za rok 2012

Infografika: Slevomat.cz představil infografiku výsledků za rok 2012

Nejzajímavější je meziroční nárust u prodaného zboží. Kdy došlo k nárustu o 548%. I přes čím dál větší konkurenci došlo k nárustu celkového počtu voucheru na 1 588 123. Z infografiky je patrné, že lidé častěji platí bankovním převodem kterému však meziroční podíl klesl z 58% na 53%.
Čím více utratíte v e-shopech, tím více ušetříte

Čím více utratíte v e-shopech, tím více ušetříte

Připadá vám titulek nesmyslný? Jen zdánlivě, v Česku se totiž začal prosazovat další fenomén přicházející z USA a západní Evropy, který potěší hlavně ty, kdo rádi a často nakupují na internetu. Česká internetová firma Retail Info před časem spustila web VratnéPeníze.cz, který pracuje na bázi cashbacku...
Nahoru