Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Sladkosti

Slovenka představuje kampaň, ve které ukazuje, kolik kostek cukru je v sladkostech

Před nedávném se na sociální síti objevily fotografie s názorným složením populárních potravin, přičemž na tento projekt německých spotřebitelských organizací navazuje Slovenka. Představuje vám žebříček 16 sladkostí a na fotografiích zobrazuje, kolik kostek cukru v jednotlivých sladkostech je.

Tisková zpráva: Ferrero Group pokračuje v investicích v Turecku, jsou zaměřeny na odvětví lískových oříšků

Lucemburg, 29. července 2014 – Ferrero Group, jeden z lídrů v odvětví cukrářských výrobků, pokračuje v posilování svých aktivit na trhu lískových oříšků. Cílem skupiny je zaručit a dále zlepšovat kvalitu…

Bonbóny v akci: Hodnota času, který v životě máme

Jelly Bean, žvýkací fazolky které znáte především z názvu verze operačního systému Android, se staly hlavními hrdinkami úspěšného videa z YouTube. Nikoho z vás zřejmě nenapadlo, že mohou být tak inspirativní.

Nikon

10 překrásných dortů: Pojďte je ochutnat aspoň očima

Když se řekne dort, představíme si obvykle obrovskou vrstvenou kulatou věc, nejčastěji ozdobenou efektními marcipánovými kvítky a stuhami. Nicméně první dorty, o kterých víme z dob starého Říma a Řecka, byly úplně jiné: Římané dělali dort z chlebového těsta obohaceného o vejce, máslo a med, kreativnější Řekové používali kozí mléko.

Proč se bude nový Android jmenovat KitKat?

Proč se bude nový Android jmenovat KitKat?

Další verze Androidu, který se specializuje na pojmenovávání svých verzí podle různých sladkostí, se bude jmenovat KitKat. Je fakt, že se samozřejmě objevily řeči o tom, kolik za to asi Nestlé Googlu platí.
Nahoru