Štítek: škoda auto

Vlastníte Škodu nebo Volkswagen? Video ovládájící sociální sítě vás znejistí

Sociální sítě jsou nyní zahlcené sdíleným videem, na kterém je zachyceno, jak muž šroubovákem oddělává logo z motoru auta značky Škoda. Proč je tím video tak populární? Nikdo nečekal, že se pod logem celosvětové automobilky objeví logo, druhé celosvětové automobilky, Volkswagen. Z tohoto zjištění opravdu nebude mít Škodovka radost.

Černý marketing Škody Auto: Nový vůz uvádí celebrita, která má na svědomí lidský život

Už v minulosti modely mladoboleslavské automobilky Škoda Auto představovaly osobnosti z československého showbyznysu, přičemž pro premiéru modelu Kodiaq využila zpěváka Karla Gotta a moderátora Leoše Mareše. A nejnovější automobil, tedy konkrétně SUV Karoq, má představit zpěvačka Dara Rolins.

Škoda Auto odměňuje zaměstnance za velké zisky, každý dostane 45 tisíc korun

Automobilová společnost Škoda Auto dosáhla v loňském roku rekordního zisku, na kterém se podepsali i samotní zaměstnanci, a proto se chce firma svým pracovníkům odvděčit vysokými prémiemi. Podle týdeníku Škodovácký odborář se jedná o nejvyšší bonus, jaký zaměstnanci dostali.

Slovenský designér Jozef Kabaň přechází ze Škodovky do BMW

Slovenský designér Jozef Kabaň se během své devítileté kariéry v koncernu Volkswagen podílel na designových návrzích škodovek. V automobilovém průmyslu setrvává, neboť přechází do automobilky BMW, kde bude působit jako šéfdesignér.

Škoda Auto vyrobila 99 vozidel v barvách Kofoly

Mladoboleslavský výrobce vozidel Škoda Auto představil limitovanou edici modelu Fabia, přičemž vytvořil celkem 99 kusů v designu společnosti Kofola. Vozidla, ve kterých je mimo jiné k dispozici patnáctilitrová lednice na nápoje, jsou charakteristická specifickým hnědým lakem.

Inzerce: Prodej, servis vozů Škoda a motocyklů KTM

Dřív nebo později každý zná, řeší nákup nového vozu. V naší zemi je bezesporu velmi oblíbená značka Škoda. I při velké konkurenci se tyto vozy stále prodávají. České vozy mají tradici. Mnoho lidí mělo alespoň jednou za život nějaký vůz této značky. Vozy jsou známé také svou spolehlivostí a levnou cenou náhradních dílů.
Nahoru