Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Skenování

S tímto perem můžeš kreslit jakoukoliv barvou na světě!

Scribble Pen patří mezi jednu z prvních inteligentních tužek na světě. Díky speciální inkoustové cartridge a skeneru je toto pero schopné ,,napodobit“ barvu, kterou si vyberete. Toto pero je navíc inteligentní, takže ho můžete pomocí synchronizace propojit se speciální aplikací ve vašem tabletu či mobilním telefonu.

Skenovat lze do mobilu nebo přímo do Evernote a jiných aplikací

Řešíte často, jak dostat dokument v papírové podobě do mobilu? Nejjednodušší je vyfotit ho. Ale jen málo mobilů fotí v takové kvalitě, která je vhodná k dalšímu použití. Skenovat dokument do počítače a z počítače jej nahrát do mobilu je moc zdlouhavé, někdy u sebe ten počítač ani nemáte nebo se vám ho nechce zapínat. Vlastně by bylo vůbec nejlepší naskenovat dokument přímo do mobilu. A ono to fakt jde.

Jak funguje skener aneb Od skenování posouváním ruky až do 3D revoluce…

Jak funguje skener aneb Od skenování posouváním ruky až do 3D revoluce…

Pro vložení údajů z papírové, tištěné podoby do počítače dnes již celkem běžně využíváme zařízení, které se jmenuje skener. Nemusí se však jednat čistě o digitalizaci údajů, ale se zjednodušenou verzí skenerů se setkáváme i při běžném nákupu, kde prostřednictvím snímače čárových kódů dokáže systém identifikovat jednotlivé zboží. Jak ale tyto zařízení fungují?
Nahoru