Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Simpsonovi

VIDEO: Gaučová scéna ze Simpsonů, jak ji ještě neznáte

Simpsonovi nedávno oslavili 500 díl a jsou stále stejně oblíbení. Vzniklo již více než 500 úvodních gaučových scének, které jsou úvodem do konkrétních dílů seriálu. Tato gaučová scéna se stala inspirací pro inovativní filmaře. Lee Hardcastle je jeden z nich. Tento animátor nyní vytvořil video s názvem „You´re Next“, které vás pravděpodobně překvapí. Oblíbené postavičky ze Simpsonů si zde totiž nasadí masky z filmu You´re nNext a začnou se dít věci, které byste u Simpsonů nečekali. Zdůrazňujeme, že video není pro slabé povahy.

Ice Bucket Challenge: K výzvě se přidal i Homer Simpson

Ice Bucket Challenge: K výzvě se přidal i Homer Simpson

Stačí napsat #icebucketchallenge a vyhledávač nalezne tisíce videí, kde se někdo polévá studenou vodou. Tuto výzvu vyzkoušelo již mnoho známých lidí. Z těch českých stojí předevím za zmínku ministr financí Andrej Babiš, který také přistoupil na tuto ledovou koupel. Ze světa to je ještě více lidí – několikrát zmiňovaní Mark Zuckerberg nebo Bill Gates a nebo dokonce i Superman (kupodivu). Avšak televizní stanice FOX má také jednu osobu, která se nechala dobrovolně polít studenou vodou a hodit na sebe dodávku se zmrzlinou…

Instagram: Simpsonovi v NHL

Simpsonovi a sport. Když si představíte třeba Homera, ve spojitosti se sportem se vám může vybavit tak maximálně jako věrný fanoušek sedící u televize. Ale na tom nesejde. Pokud máte Simpsonovi rádi a jako správným Čechům vám není úplně cizí ani hokej, je tohle přesně něco pro vás. Jeden designér totiž zkombinoval loga z NHL a Simpsonovy.

10 obrázků, které zničí vaše dětství

Vzpomínáte sem tam na svoje dětství? Na všechny ty radosti a strasti? Na to, co vás těšilo, co vás bavilo a na co jste se koukali v televizi? Jestli chcete dál bezstarostně vzpomínat, tak se nedívejte na obrázky níže. Na těchto obrázcích si můžete prohlédnout některé skutečnosti vašich oblíbených pořadů jako jsou Simpsonovi, Princezna Ariel či skutečnost, že proti kulkám odolný borec, Superman byl zastřelen.

Oscarové selfie podle rodiny Simpsonových

Fotka, která se stala hitem, legendou a nejsdílenější fotkou lidi stále baví. O které fotce mluvím? Samozřejmě o selfie fotce z Oscarů. Na sociálních sítích vzniklo už několik verzí tohoto snímku. Fotka se stala dobrým propagačním materiálem. Podobné selfie vytvořili i Simpsonovi nebo Lego.

Galerie: Seriálové postavičky z Lega. Poznáte všechny?

Nejedna reklamní kampaň společnosti Lego působí parádním dojmem kreativity a přitom jednoduchosti. Tato z roku 2012 propaguje představivost a imaginaci. Podle tvůrců, prý stačí trocha fantazie, pár kostiček a dokážete postavit cokoliv. V této edici s názvem Imagine hádáte kreslené postavičky z nejznámějších světových seriálů.

Simpsonovi a neočekávaná cesta

Simpsonovi a neočekávaná cesta
Nahoru