Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: šílenost

Flappy Bird se vrátí…již v srpnu!

Flappy Bird byla jednu dobu nejpopulárnější mobilní hrou a svému tvůrci pěkně vydělávala. Bohužel (nebo bohudík?) byla po čase stažena z obchodů. Ale naštěstí bylo oznámeno, že se opět vrátí. A nyní známe více.

Bláznivě kreativní ložnice, ve kterých byste chtěli spát

Mezi šílenstvím a kreativitou je velice slabá hranice – hlavně co se týče designu. A s jistotou tedy mohu říct, že následující ložnice jsou doopravdy na tomto rozhraní, neboť se vsadím, že byste dali velké mění, kdybyste mohli strávit alespoň jednu noc v jedné z těchto zajímavých a úchvatných ložnicí.

Hra Flappy bird vydělává 50 tisíc dolarů denně

Nový herní hit na mobilních platformách Android a iOS. Jednoduchá klikačka Flappy Bird. Řekl jsem jednoduchá? Tak to jsem myslel jenom svým grafickým zpracováním a ovladatelností. Jinak to je pěkná dřina. Klikáte na display telefonu a váš ptáček musí proletět skrze překážky.

Šílenost. Díky pozvánce na Googlu+ jde do vězení

Tom Gagnon, byl zadržen pár minut po té, co poslal ex-přítelkyni pozvánku do jeho kruhů na Googlu+. Soudci sice rozhodli, že to bylo jasné porušení jeho nařízení soudem – žádný kontakt s ex, tak ale také slíbili, že se musí prošetřit, zda pozvánka nebyla poslána automaticky.

Zajímavý web #92: Postavte se vstříc výzvám!

Troufnete si na deset minut někde ve městě zmrznout? Dát 30 kliků? Jít na bobovou dráhu? Narvat si do pusy celou pěst? Podepsat se nohou? Vyfotit se s prsama neznámé holky? Ochutnat kobylky? Strhnout si depilačním páskem nohu? Otevřít sekt šavlí? Nahrát své posmrtné video? Pít v kostele? Vyfotit se s pozvraceným? Nebo na nějakou ještě neuvěřitelnější šílenost? Tak to čtěte dále… Tohle je něco pro vás.

Trefili byste koš ze 100 metrů aneb Další extrémní video od DevinSuperTramp

Trefili byste koš ze 100 metrů aneb Další extrémní video od DevinSuperTramp

Na známém YouTube kanálu DevinSuperTramp, tvořeným skupinkou nadšenců do šílených, kuriózních či abnormálně obtížných věcí pod vedením Devina Grahama, se objevilo další radikální video. Tentokrát nejde o nejtěžší světové zhoupnutí na laně, setkání Assassina s parkourem v reálném světě nebo snad desetimetrový let vzduchem. V tomto kousku totiž nejde tolik o adrenalin, jako o přesnost. O přesnost při strefování basketbalových košů. A jak známe videa od DevinSuperTramp, je i toto v extrémním stylu.
Nahoru