Štítek: Share

Facebook mění tlačítko „Like“

Všudypřítomné tlačítko „Like“, respektive „To se mi líbí“, konečně dostává moderní vzhled. Původní verze měla počítadlo vedle tlačítko, nicméně vzhledově přívětivější varianta má počítadlo vnořené přímo v modré ikoně. Facebook si od změny slibuje, že lidé začnou tlačítko mnohem více používat.

Tlačítko Like pro všechny mobilní aplikace

Před týdnem Facebook zveřejnil malou, ale důležitou aktualizaci pro všechny vývojáře mobilních aplikací. Rozhodl se dát jim k dispozici tlačítko Like. Až ho začnou používat, budete moct lajkovat všechny možné stránky a položky přímo ze svého mobilního telefonu bez nutnosti přihlašovat se na Facebook.

Chcete získat milion lajků na Facebooku? Vše je jen o sdílení

Chcete získat milion lajků na Facebooku? Vše je jen o sdílení

Možná i na vaší facebookové zdi přistála před časem fotografie norského páru a k ní připojená výzva. Pokud ta fotka dostane milion lajků, slečna na fotografii, Catherine, svolí k sexu se svým přítelem Peterem.

Společnost Facebook začala testování nových tlačítek

V USA začalo testování tlačítek „Want“ a „Collect“, které mohou firmy umísťovat na fotografiích svých produktů. Informace o „Want“ byla publikována již v roce 2011. V červenci tohoto roku objevil programátor při testování tlačítko v nástrojích, ale nakonec bylo odstraněno.
Nahoru