Štítek: Santa Claus

OBRAZEM: Kýčovité světélkující domy, které vás o Vánocích nenechaly spát

Spíše jde o americký zvyk, ale už jste se s takovými domy určitě setkali i u nás. Spousta LED světýlek, figurky sobů, Santa lezoucí do okna nebo do komína, a bezpochyby i astronomické účty za elektřinu. Bez takových domů, které vás noc co noc nenechají spát, když vám jejich světlo svítí přímo na polštář, by to snad už ani nebyly Vánoce. Podívejte se na některé z nich

Santa Claus je na LinkedInu

Pokud jste si vždycky mysleli, že žádný Santa Claus neexistuje, ukazuje se, že jste se celou dobu mýlili. Je totiž na LinkedInu a má dokonalý profil plný doporučení. A ano, u nás sice chodí Ježíšek, ale to máte přece jedno. Oba nosí dárky.

Vychutnejte si Vánoce na Googlu

Letos se bílých Vánoc prostě asi nedočkáme. Google to zřejmě dobře ví, takže si aspoň díky němu můžeme vychutnávat krásu padajících vloček, zasněžené krajiny a Santy. A můžeme si k tomu nechat zahrát i nějakou pěknou koledu.

Jak vypadá povedený oblek Santy? 19 šílených Santa Klausů

V Americe je zvykem, že v obchodních domech běžně sedí Santa Klaus, kterému děti důvěřivě prozrazují svá přání k Vánocům. Ale co když se Santa nepovede? Hold, nikdo nemůže být dokonalý…

Zázrak na letišti: Cestující dostali to, co si přáli

Zázrak na letišti: Cestující dostali to, co si přáli

Nevěříte na zázraky? Tak se alespoň na chvíli přemluvte a podívejte se, že lidé mohou dosáhnout toho, co si tajně přejí! Důkazem budiž letiště v Calgary, kde byli cestující obdarováni dárky, které si přáli. Vánoce zkrátka umí zázraky a Santa Claus to někdy zvládá i před nimi… Po prohlédnutí videa je nad slunce jasné, že zázrak se skutečně stal. Nešlo sice o zázrak, jenž by nebyl vysvětlitelný lidským rozumem, ale i tak dojal cestující až k pláči.

Nahoru