Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: samsung galaxy s7

Samsung Galaxy S7 vydržel 16 hodin ve vodě

V posledních týdnech je velice skloňovaným tématem nová vlajková loď Samsung Galaxy S7, která se vyznačuje zvýšenou odolností vůči nepříznivým podmínkám. Jednou z konkurenčních výhod chytrého telefonu od jihokorejského výrobce je voděodolnost, která je podložená certifikací IP68. Samsung Galaxy S7 vydrží v hloubce 1,5 metru po dobu 30 minut, aniž by voda pronikla do těla. Ale YouTuber Unbox Therapy svým testováním dokázal, že smartphone je mnohem odolnější.

Výroba nové vlajkové lodě Samsung Galaxy S7 stojí 6 200 Kč

Zákazníci prahnoucí po nové vlajkové lodi jihokorejské společnosti Samsung si musí přichystat 20 000 Kč. Nicméně náklady na výrobu chytrého telefonu Samsung Galaxy S7 se šplhají na částku 6 200 Kč. A jaká komponenta je nejdražší?

Samsung Galaxy S7 má chytré chlazení kapalinou

Jihokorejská společnost Samsung představila na konferenci MWC vlajkové lodě Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Oba modely vynikají unikátním systémem chlazení. Za normálních okolností, chytré telefony odvádí teplo přirozeně. Nicméně nová dvojice disponuje nejnovějšími, nejrychlejšími a nejvýkonnějšími prvky. A s tím jde ruku v ruce více tepla, než je obvyklé. Aby se zabránilo přehřátí, technologický gigant vymyslel kapalinou chlazený systém.

Samsung představuje noblesní vlajkové lodě Galaxy S7 a S7 edge

Dne 21. února 2016 technologický gigant Samsung představil nové vlajkové lodi na konferenci MWC 2016. Výrobce chytrých telefonů v letošním roce vydá do prodeje Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Vyznačují se baterií s větší kapacitou, lepším fotoaparátem a voděodolným tělem.

samsung galaxy s6 edge

Unikly ceny nastávajících vlajkových lodí Galaxy S7 a S7 Edge

Nastávající vlajkové lodě Samsungu budou disponovat pokrokovou kamerou, která bude perfektně fotit ve zhoršených světelných podmínkách. Displej bude mít zabudovanou technologii Force Touch. Z dílny korejského giganta uniká stále více informací týkající se budoucích modelů Galaxy S7 a S7 Edge.

Nahoru