Explodující mobil není žádná legrace. V kalhotách 18 let staré Fanny Schlatter explodoval Samsung Galaxy S III a památka na stehně jí zůstane možná už do smrti.
Stále více se dnes mluví o Faceboo Home - o novém facebookovém rozhraní, které má umožnit uživatelům z jakéhokoliv místa komunikovat se svými přáteli na sociálních sítích a sloužit jako plnohodnotná platforma, jsme vás již informovali. Pokud však neradi čtete recenze, autoři této infografiky pro vás připravili stručný přehled 5 nejdůležitějších inovací a novinek, které přináší Facebook Home.
Spekulace o tom, že Facebook chystá vlastní telefon, se částečně nenaplnily. Ale minimálně udělal Facebook první krok k tomu, aby za nějaký čas mohl přijít s vlastním mobilním zařízením, které se pokusí procpat všem dalším ovečkám přesně tak, jak to dělá Apple. Včera totiž Mark Zuckerberg, šéf největší sociální sítě světa, představil nové rozhraní pro Android zařízení, které mění zaběhnuté pořádky.
Samsungu se podařilo získat výrazný podíl na trhu s chytrými telefony a nový model Galaxy S4 by měl jeho postavení potvrdit. Podle nejčerstvějších informací od výrobce by měl být na český trh uveden ne v květnu, jak bylo původně plánováno, ale už koncem dubna.
Blíží se léto a používání smartfonů se ocitne pod přímými slunečními paprsky. Jakým smartfonem je nejlepší se vybavite, aby obraz byl čistý a kontrastní?
Dlouho očekávaný chytrý telefon Samsung Galaxy S III byl před zraky nespočtu fanoušků mobilních technologií nedávno představen. Co teď, když už nelze spekulovat o možné podobě či výbavě? Je toho ještě hodně, co lze rozebrat. V tomto článku se poohlédneme za pěticí nejlepších vlastností, jež byly novému smartphonu přiděleny.