Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Rychlost internetu

Uživatelé v Jižní Koreji surfují rychlostí až 52,5 Gb/s

V České republice poskytovatelé internetového připojení nabízí rychlost v řádech maximálně několika set megabajtů za sekundu. Zatímco jihokorejský operátor SK Broadband ve spolupráci s finskou společností Nokia spustil nejrychlejší internetovou síť pro koncové uživatele, která dosahuje rychlosti až 52,2 gigabajtů za sekundu.

Kde v ČR je nejrychlejší mobilní internet?

Mobilní datové připojení se stává stále nezbytnější součástí našich životů. Jsme zvyklí neustále kontrolovat své e-maily, psát si s kamarády na Facebooku nebo se podívat, v kolik nám jede další vlak.

10 zemí s největším přístupem k rychlému internetu

Internet je pro nás velmi důležitý. Dokonce podle mnoha lidí by měl internet být základním lidským právem. Nicméně důležitá je i rychlost, ve které je dostupná. V této infografice se dozvíte, ve kterých státech lze nejjednodušeji sehnat rychlý internet.

10 zemí s nejrychlejším internetem

10 zemí s nejrychlejším internetem

Společnost Akamai Technologies nedávno zveřejnila své statistiky týkající se průměrné rychlosti internetu.Na prvních třech místech se umístily státy z Asie - Jižní Korea, Japonsko a Hong Kong.Nicméně my Češi se nemusíme cítit zahanbeně - skončili jsme na 7. místě a nechali jsem za sebou například Švédsko nebo Dánsko.
Nahoru