Štítek: Rychlá půjčka

Půjčky, aneb je nebankovní instituce dobrá volba?

Jaké přednosti mají nebankovní půjčky a jaká jsou její rizika? Je výhodnější půjčit si u banky, nebo u nebankovní instituce? Všechno má své pro ale i proti, odpověď tedy není jednoznačná, spíše individuální dle potřeb dané osoby.

Různé podmínky poskytovatelů krátkodobých půjček aneb jak si správně vybrat

V poslední době se trh jen hemží nabídkami společností, které nabízí krátkodobé půjčky. Ne všechny tyto společnosti však nabízejí svým klientům stejné podmínky. Pokud přemýšlíte o krátkodobé půjčce, nenechte se zlákat…

INZERCE: Rychlá půjčka přes internet

Běžné rodině se může občas stát, že jí týden před výplatou chybí pár tisíc korun. Situace s nezaměstnaností je sice v Česku zrovna dobrá, ale pořád platí, že většina obyvatel nedosahuje průměrného platu. V některých krajích jsou příjmy nižší a problémy vyjít s penězi vyšší.

S rychlými půjčkami má zkušenosti stále více Čechů

I když se pořád mluví o tom, že ČR je na tom v současné době po ekonomické stránce dost dobře a počet nezaměstnaných se snižuje, stále jsou lidé, co žijí od výplaty k výplatě. Minimální mzda nedosahuje deseti tisíc a rozdíly mezi platem v Praze a na Vysočině jsou markantní.

INZERCE: Půjčte si pár tisíc do výplaty

V dnešní době žije spousta lidí od výplaty k výplatě. Je to hrozné, ale funguje to. Jenže pouze do té doby, než přijde nečekaný výdaj. Rozbije se vám lednice a jste nahraní. Bez ní dlouho žít nejde, opravdu nelze čekat do výplaty. A přesně k takovým účelům slouží půjčky před výplatou.

Nahoru