Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: rozšíření chrome

AR-on-the-web-3-840x349

Google pracuje na rozšířené realitě do Chrome

Rozšířená realita už není jen buzzwordem, technologické společnosti se snaží prvky augumentované reality dávat všude možné. A další na řadě jsou evidentně mainstreamové internetové prohlížeče. Google totiž přináší do Chrome rozšířenou realitu.

AB Blocker

Víte, která média spadají pod Babiše? A jak se jim vyhnout na internetu?

Pokud nechcete při čtení zpráv a cestování po internetu narážet na média Andreje Babiše, můžete si zdarma přidat do prohlížeče rozšíření, které vám všechny weby jeho mediálních společnosti zablokuje.

download

Tento děsivý nástroj vám ukáže, jak umělá inteligence Facebooku sleduje vaši aktivitu

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak Facebook sbírá data o vás, aby vás mohl krmit obsahem, o němž předpokládá, že se vám bude líbit? Pokud ano, potom existuje aplikace, která vám dá odpověď na tuto otázku.

playing-cards-780325_1280

Už vám lezou Pokémoni krkem? Nainstalujte si toto rozšíření do Google Chrome

V posledních dnech internetem a sociálními sítěmi hýbe fenomenální mobilní hra jménem Pokémon GO. Každý den se objevují články a statusy na sociálních sítích, které se týkají chytání digitálních zvířátek. Nicméně někteří uživatelé nepřišli této mobilní hře na chuť. A pokud patříte mezi odpůrce, potom oceníte rozšíření pro internetový prohlížeč Google Chrome.

Nahoru