Štítek: RIM

Tisková zpráva: Viasat History nabídne unikátní pohled na jeden z nových divů světa – římské Koloseum

Kamera zavede diváky do dosud nepřístupných prostor architektonického skvostu s temnou historií  Kanál Viasat History odvysílá seriál dokumentující ojedinělý projekt – tříletou archeologickou rekonstrukci 2000 let starého římského Kolosea, která…

Google Android a Apple iOS získávají, zatímco všichni ostatní se ztrácí

Analytická firma ComScore zveřejnila nová čísla týkající se smartphonů a jejich podílu na trhu. Ze zveřejněných čísel vyplývá, že trend je dá se říci pořád stejný - Google Android a Apple iOS získávají, zatímco všichni ostatní se ztrácí.

Blackberry testuje funkci bezplatných hovorů

Kanadská společnost Research in Motion (RIM) začala testování funkce bezplatného volání přes službu BlackBerry Messenger (BBM) za podmínky připojení k internetu přes Wi-Fi. BBM Voice je zatím dostupný v Beta Zone.

Výrobce BlackBerry se propadá do velkých ztrát

Výrobce smartfonů BlackBerry společnost Research in Motion (RIM) oznámila, že ve II. čtvrtletí 2012 měla ztrátu 235 milionů dolarů. Podla analytiků prožívá dříve úspěšný výrobce velkou krizi z důvodu vysoké popularity smartfonů Apple a Samsung a oblíbeného operačního systému Android.

Microsoft podepsal licenční smlouvu s Research In Motion

Společnost Microsoft oznámila, že uzavřela smlouvu s kanadskou společností Research In Motion (RIM), která se zabývá výrobou smartfonů BlackBerry. Akciové trhy ihned reagovaly vzrůstem cen akcií Microsoftu o 7,1 %.

Research In Motion (RIM) prostřednictvím nového generálního ředitele představila nově navržený BlackBerry smartfon

Thorsten Heins, který se ujal práce v lednu, v úterý ukázal nové vlastnosti BlackBerry 10. Neposkytl ale žádné aktuální informace o datu spuštění softwaru pro tento smartfon. Projev bylo možné sledovat v přímém vysílání na internetových stránkách společnosti BlackBerry World. Thorsten Heins zdůraznil, že zařízení není hotový produkt.
Nahoru