Štítek: Restaurace

První podmořská evropská restaurace: Zvenku nenápadná, ale uvnitř skrývá velkou krásu

“Under” – takový příhodný název bude mít další unikátní projekt, tedy podvodní restaurace v Norsku. V Evropě bude první svého druhu. Restaurace by měla zahájit provoz v roce 2019 a…

Dovážka jídla přímo na váš piknik z Damejidlo.cz nově v Brně a v Praze

Damejidlo.cz, web, který se svými službami stává stále populárnější. Jako první zavedl službu rozvozu jídla jiného, než je pizza. V každém městě spolupracuje s většinou restaurací a tím může zákazníkům poskytnout štědrý výběr pokrmu.

Zneužití vlastní fanpage

Aktuální situace, kterou si restaurace prochází je učebnicovým příkladem toho, jak se dají zneužít sociální sítě k vlastnímu prospěchu. Hodnocení restaurace Podůlka na jejich fanpage se během půl hodiny změnilo. Z nejlepšího na nejhorší.

Reklamní poutač 365 x jinak. Geniální reklamní tah mexické restaurace v Texasu.

Jak podpořit své podnikání? Pokud někdy zavítáte do Texasu do Tex-Mex restaurace El Arroyo na Cooper Street v Austinu, máte možnost spatřit naprosto skvělý reklamní tah. Sami o sobě tvrdí,…

Slovenská restaurace nabízí jídlo zdarma, aby nikdo nezemřel hlady

Vchodové dveře jedné bratislavské restaurace zdobí lejstro s následujícím oznámením: „Milí ľudia, ak steh ladní a nemáte peniaze, u nás sa môžete najesť a zaplatíte, keď budete môcť. Nikto nesmie zostať hladný.“

V Číně byla otevřena restaurace, ve které vás obslouží robotický číšník

V Číně byla otevřena restaurace, ve které zákazníky obsluhuje celkem patnáct robotů. Unikátní restaurace se nachází ve městě Kunshan City, přičemž manažer navrhl, že roboti budou vítat zákazníky, kteří vstoupí do…

69letý majitel restaurace byl na mizině. Příspěvek na Facebooku mu vrátil zákazníky

Když se 69letý John McMillan přestěhoval ze Skotska do Kanady, snil o autentické restauraci „fish and chips“. Svůj sen proměnil v realitu před sedmi lety, kdy si otevřel restauraci zvanou Whitbie’s Fish & Chips v západním Lethbridge. Nicméně, kvůli špatné poloze restaurace už neměl dostatek financí ani na vlastní plat.

Úžasná plovoucí restaurace v Mexiku ve tvaru ptačího hnízda

Restaurace, která vypadá jako obří ptačí hnízdo, pluje na hladině bazénu hotelu Mar Adento v Mexiku. Architekt Miguel Ángel Aragonés postavil úžasnou restauraci na hladině vody a zastřešil ji střechou tkanou z větviček.

V Číně přeměnili Boeing 737 na restauraci za 5 milionů dolarů

Zámožný podnikatel Li Liang nedávno představil neobvyklou restauraci v čínském Wuhanu, přičemž nechal přestavět použitý Boeing 737. Letadlo původně pochází od indonéské letecké společnosti Batavia Air a trvalo šest měsíců, než bylo letadlo převezeno do Číny. Během přepravy bylo osmkrát rozebráno a znovu složeno, ale nakonec „přistálo“ na jedné z nejrušnějších ulic ve Wuhanu.

HORECA

HORECA je zkratka, která označuje segment trhu, který se zabývá hotelnictví, restauracemi, kluby, kavárnami, pivnicemi a jinými typy pohostinství. Zkratka vznikla z prvních slabik anglických slovíček HOtels, REstaurants, Café. Je to…

Český startup Storyous expanduje do Polska

Startup Storyous je funkční už zhruba 2 roky a spadá mezi projekty investiční skupiny Rockaway. Projekt se specializuje především na řešení pokladních systémů pro kavárny a restaurace. V současné době se společnost díky svým úspěchům rozhodla expandovat k sousedům, přesněji tedy do Polska.

RESTU.cz: Jděte do restaurace na jisto

V posledních letech se vyrojilo mnoho startupů zabývajících se jídlem. Není se čemu divit, většina z nás jí, aby žila, někteří dokonce žijí jen proto, aby jedli. A kde se tedy dobře najíst? To vám prozradí na RESTU.cz. A ještě vám zarezervují stůl, takže si určitě sednete.

V Německu může být nelegální sdílet fotky jídla na sociálních sítích

Pro všechny z vás, kteří si v restauraci vyfotí každé přinesené krásně vypadající jídlo a pochlubí se přátelům na sociálních sítích, máme špatnou zprávu. Tedy aspoň pokud pojedete na dovolenou do Německa. Mohli byste tím totiž porušit zákon.

INZERCE: Pražská restaurace pro příjemné letní dny i večery

Co lepšího byste si mohli dát v teplý letní večer než pořádný steak, specialitu na grilu nebo něco mořského? K létu tyto pokrmy patří, a pokud si je nepřipravíte doma, měli byste si na ně někam zajít. V Praze třeba do argentinské restaurace El Asador.

V Singapuru testují drony místo číšníků

V Singapuru rádi dobře jedí. Dokonce tak rádi, že tam mají nedostatek číšníků, kteří by obsloužili všechny zákazníky, a tak nasadili do boje drony. Ti plně zvládají doručovat jídlo a nápoje z kuchyně na stoly zákazníků.

Neuvěřitelná marketingová akce: 144 dolarů za roční zásobu hamburgerů a hranolek

Zavřete na chvíli oči a představte si, že každý den byste obdrželi zdarma hamburger a hranolky. Říkáte si, že to se stává jenom ve snu? Jste na omylu. Jedna restaurace ve Filadelfii vám tento sen dokáže splnit. Za cenu 144 dolarů (3 500 Kč) vám každý den zdarma doveze hamburger a hranolky.

PŘEDSTAVUJEME: Bookio.cz – Rezervujte si stůl s 30% slevou

Chcete se dobře najíst, nemuset se strachovat, zda bude v restauraci volný stůl, a ještě ušetřit? S vyřešením těchto tří problémů vám může snadno pomoct Bookio. Jak je v dnešní době zvykem, všechno si zařídíte z pohodlí domova. A ještě se vám to vyplatí.

INZERCE: Zábava a pohoštění v restauraci Cesta Časem v Praze 6

Český národ je typický svou kuchyní. Někteří říkají, že je až moc tučná, někteří ji hodnotí, že patří mezi jednu z nejlepších v Evropě. No, necháme to na vás. Ale k České republice neodmyslitelně patří například svíčková nebo nějaká ta pečená kachna. Bez těchto dvou jídel se každá správná restaurace neobejde! Avšak je stále méně restaurací, kde si zakládají na kvalitě a dělají dobrá jídla. Takovou obyčejnou kachnu umí upéct kde kdo, ale udělat ji chuťově vyváženou a doslova lahodnou je občas až nadlidský kousek.

Nahoru