Štítek: realitní kancelář

kanceláře praha

Jak si pořídit prostory k podnikání?

Rozkvétající obchodní společnost se neobejde bez reprezentativních prostorů, které poskytnou perfektní zázemí všem vašim zaměstnancům. A jednu místnost v objektu si vyšperkujte, neboť se v ní budete setkávat se svými obchodními partnery a zákazníky. Nicméně najít komerční budovu, která by vám vyhovovala lokalitou a rozměry, není příliš snadné. A někdy pomoc realitního makléře přijde vhod, zejména pokud patříte mezi časově vytížené byznysmeny.

dum

PŘEDSTAVUJEME: HomeSweetHome.cz – jak najít bydlení v Praze

Najít bydlení v Praze není snadné. Zkoušet to přes inzeráty na různých inzertních portálech se často nevyplácí. Můžete mít zrovna štěstí, ale je dost lidí, kteří se takhle napálili. Přes realitku je to jistota. Navíc i dobrá realitní kancelář vám v dnešní době umožní prohlídnout si vše podrobně na internetu.

Originální prohlídka domu z horské dráhy

Originální prohlídka domu z horské dráhy

Jedna holandská realitní kancelář přišla s originálním nápadem. Ve své reklamě láká zákazníky na prohlídku nabízeného domu přímo z horské dráhy. Horská dráha proveze zákazníky ložnicí, obývákem, kuchyní, a na konci zažijí pořádný adrenalinový „sešup“.

Nahoru