Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Ready Made

Založení společnosti rychle a bez potíží

Zakládání společnosti není pro začínající podnikatele vůbec snadnou záležitostí. Je potřeba načíst si spoustu informací, a přesto je to zdlouhavá práce. Vyřizování na úřadech neurychlíte a budete si to muset sami oběhat. Alternativní možností je investovat do již založené firmy, tedy tzv. ready made. Tam už přijdete k hotovému.

Chystáte se založit firmu?

Začátky podnikání nejsou snadné. Je třeba zařídit spoustu věcí včetně založení firmy. Často se tyto záležitosti protáhnou na tolik, že jsou budoucí podnikatelé nervózní, že nestihnou včas uskutečnit svůj podnikatelský záměr. Proto existují možnosti, jak dobu zařizování zkrátit na minimum.

Jak na společnost s ručením omezením? Je lepší jít na “vlastní pěst” nebo investovat do ready-made?

Vody podnikání již nejsou jaké bývaly. Možná vám dříve stačilo k založení firmy několik desítek tisíc, nyní jsou ceny o trošku větší, pokud tedy chcete mít kvalitní firmu. Avšak jedno řešení je založit firmu na vlastní pěst nebo začít s již založenou a zažitou firmou.

Inzerce: Zaměstnanec a společnost

Inzerce: Zaměstnanec a společnost

V České republice nebo na Slovensku po založení společnosti začne kolotoč daňových a mzdových evidencí. Přijetím zaměstnanců pro sro, akciovou společnost nebo podnikatele nastává období zvláštní a poměrně složité evidence. Do pracovních vztahů totiž zasahují nejen nároky finanční, odvody a evidence, ale také dodržování pracovního práva.
Nahoru