Štítek: Rap

Nová písnička Daddy od PSY bude mnohem úspěšnější než Gangam Style

Korejský rapper PSY přichází s další novinkou. A vypadá to, že písnička Daddy bude mnohem úspěšnější než písnička Gangam Style, která má na YouTube přes 2,4 miliard zhlédnutí. Obě písničky mají chytlavou melodii, která vás donutí tancovat.

Wiz Khalifa je prvním rapperem s miliardou zhlédnutí na YouTube

Na koho si vzpomenete, když se řekne rapper? Možná vám proběhne hlavou tolik kritizovaný český rap, ze světové hudby si pravděpodobně vybavíte Eminema. Ale jak to tak vypadá, nejoblíbenějším rapperem dnešní doby je někdo úplně jiný. Miliardy zhlédnutí jako první dosáhl umělec z Pittsburghu, Wiz Khalifa.

PSY rozbil YouTube počítadlo

PSY rozbil YouTube počítadlo

Už jste určitě slyšeli o hitu Gangnam style od jihokorejského rapera PSY. Sledovanost jeho klipu s velmi neobvyklým tancem je tak vysoká, že dokonce rozbila počítadlo YouTube. Autoři serveru s takovou sledovaností, která dosáhla maximálního čísla 2 147 483 647, vůbec nepočítali.

Video: Emineme, jdi se vycpat! Tohle je nejrychlejší rapper na světě!

Vykašlete se na všechny ostatní rappery, protože přichází Mac Lethal se svým videem, ve kterém neskutečnou rychlostí rappuje jazykolamy v abecedním pořadí. Jeho rap se naprosto hodí do dnešního uspěchaného světa. Všechno se zrychlilo. Oblíbeným sportem se stalo běhání, protože odpovídá tempu našeho života. A tak je potřeba zrychlit i hudbu. Posluchač má dvě možnosti. Buď pustit rychlé přehrávání, nebo poslouchat Maca Lethala. Navíc si s ním můžete zopakovat i abecedu.

Husky rap

Husky rap
Nahoru