Štítek: Putin

OBRAZEM: Voják požádal Putina o selfie, neuvěříte, co se stalo!

Být v přítomnosti jednoho z nejmocnějších a nejobávanějších mužů světa Vladimira Putina by chtěl být asi málokdo. Toto ovšem neplatí u mladého drzého vojáka, který požádal ruského prezidenta o selfie! Dokážete si představit, jak by se asi tvářil náš prezident?

Putinphone: iPhone pro ty nejnáročnější

Máte u sebe přebytečných 80 tisíc korun a chcete být tím nejvíce cool týpkem v okolí? V tom případě by vás mohl zajímat nový limitovaný „Putinphone“. Ano, tušíte správně, jedná se o kombinaci slov „Putin“ a „iPhone“.

Zakladatel „ruského Facebooku“ prchá ze země. Proč?

Vkontakte je největší sociální síť v Rusku, proto bývá často nazývána i „Ruským Facebookem“. Její zakladatel Pavel Durov však v úterý utekl ze země. Proč by to spoluzakladatel tak úspěšné sociální sítě dělal? No, dobrovolně to nebylo. Byl vyhozen.

Vykašlete se na svobodu slova, vzkazují Rusové Googlu

Vykašlete se na svobodu slova, vzkazují Rusové Googlu

Společnost Google a její server YouTube by v Rusku měly zapomenout na jakékoliv diskuse o svobodě slova a místo toho se zaměřit na respektování místních zákonů. Toto prohlásil na konferenci ruské hlavní vládní strany Jednotné Rusko Gennadij Oniščenko, ředitel Rospotrebnadzoru, organizace, podílející se na cenzuře internetu v Rusku.
Nahoru