Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: PSY

Nová písnička Daddy od PSY bude mnohem úspěšnější než Gangam Style

Korejský rapper PSY přichází s další novinkou. A vypadá to, že písnička Daddy bude mnohem úspěšnější než písnička Gangam Style, která má na YouTube přes 2,4 miliard zhlédnutí. Obě písničky mají chytlavou melodii, která vás donutí tancovat.

PSY rozbil YouTube počítadlo

PSY rozbil YouTube počítadlo

Už jste určitě slyšeli o hitu Gangnam style od jihokorejského rapera PSY. Sledovanost jeho klipu s velmi neobvyklým tancem je tak vysoká, že dokonce rozbila počítadlo YouTube. Autoři serveru s takovou sledovaností, která dosáhla maximálního čísla 2 147 483 647, vůbec nepočítali.

Gangnam Style má již dvě miliardy zhlédnutí. Wow!

Gangnam Style má již dvě miliardy zhlédnutí. Wow!

Asi nikdo z nás nečekal, že šílený poskakující zpěvák PSY se songem Gangnam Style prorazí a zapíše se do historie Internetu. Proč? Před nedávnem toto video pokořilo hranici zhlédnutí. Číslo se vyšplhalo až ke dvou miliardám. Dostává se tak do vedení oproti Justinu Biebrovi…

Zajímavý web #43: Čeští muži o módě

Zajímavý web #43: Čeští muži o módě

Je opravdu potěšující vidět, že i některé české muže zajímá, jak vypadají, a nepatří mezi ty, kteří si vezmou na sebe přesně to, co jim nachystá manželka nebo co jako první vytáhnou ze skříně. Umí se oblékat stylově, ví, kde oblečení nakupovat, a chápou, že ponožky do sandálů nepatří. Takového muže by chtěla mít doma snad každá žena, ne?
PSY se díky novému hitu dostal do Guinessovy knihy rekordů

PSY se díky novému hitu dostal do Guinessovy knihy rekordů

Ať už si o jihokorejském interpretovi, vystupujícím pod uměleckým jménem PSY myslíte cokoliv, nemůžete mu upřít obrovskou dávku showmanství a určitě i obchodní talent. Jeho hit Gangnam style zcela ovládl YouTube i rozhlasové stanice po celém světě a kraloval jim celý loňský podzim. V zimě na kratičkou chvíli vystřídán potrhlým Harlem Shakem, ale na jaře se v plné síle navrátivší PSY trhá rekordy.

První miliarda zhlédnutí na YouTube – PSY ji nakonec pokořil se svým klipem Gangnam Style v den apokalypsy

Jeho video má nyní více než 1 000 000 000 zobrazení a přes 6 000 000 liků na YouTube. Podle střízlivých odhadů by měl pokořit magickou hranici 1 000 000 000 dne 21. 12. 2012. V den, kdy měly na planetu Zemi začít padat meteority. Nakonec se mu to v pátek skutečně podařilo. A protože svět nezanikl, můžeme se o tom podělit i s vámi.
Klip od korejského drsňáka PSY – Gangnam Style – se stal nejsledovanějším videoklipem v historii YouTube

Klip od korejského drsňáka PSY – Gangnam Style – se stal nejsledovanějším videoklipem v historii YouTube

Korejský drsňák PSY se svým klipem Gangnam Style během pouhých čtyř měsíců vystřídal na čele žebříčku YouTube Justina Biebera. Nyní už má jeho video více než 815 000 000 zhlédnutí a i Justin mu může závidět, jak rychle se mu podařilo překonat tento rekord.
Nahoru