Štítek: Psi

V Praze je otevřen psí barber shop s unikátními službami

Dogs club Prague. Psí barber shop, který je něčím víc, než jen psím salonem. O mazlíky je tu postaráno nadstandardně. Nejen, že je zde zakladatelka startupu hodí do gala, ale také si zde můžou pohrát a zarelaxovat. Celý koncept je velmi netradiční a sama majitelka ho popisuje jako prvorepublikový barber shop pro psy.

VIRAL: Žena zdokumentovala poslední den se svým umírajícím psem

Srdcervoucí příběh ženy, která se snažila zpříjemnit poslední den svému umírajícímu psu, rozplakal internet. Příběh doplněný o smutné fotografie sdílela na portálu Imgur s titulkem „Psi jsou příliš úžasní na to, abychom je opustili, ale někdy se to stane a oni vám odpustí.“

INZERCE: Jakého pejska si pořídit do rodiny?

Touží vaše děti po pejskovi a vy si stále nejste jisti, zda je to dobrý nápad? Určitě! Děti se naučí zodpovědnosti, budou se muset o někoho starat, získají kamaráda na dlouhá léta a začnou milovat zvířátka. Pejsek je vhodný téměř do každé rodiny, jen je potřeba vybrat to správné plemeno.

Co prozradil Facebook o milovnících psů a koček?

Všichni víme, že svět se dělí na ty, co mají rádi kočky, a ty, co upřednostňují psy. Zřejmě je vám naprosto jasné, že tyhle skupiny se od sebe odlišují. Ale jak moc?

The Posting Tail: Váš pes si může s touto vestou pořizovat vlastní fotky na Instagram

Instagram je stále oblíbenější sociální síť, která slouží ke sdílení fotografií. Nicméně už dávno neslouží pouze uživatelům, kteří se chtějí pochlubit momentkami ze svého soukromého života. Platformu využívají také majitelé psů (a jiných zvířat), kteří svým čtyřnohým chlupáčům vytváří vlastní instagramový profil.

Reflexní vesty pro všechny. Nejen na Facebooku i pro psí miláčky

Jak jistě víte, od 20. února platí pro chodce povinnost nosit za snížené viditelnosti mimo obec reflexní vesty nebo jiné reflexní prvky. V úvahu připadají různé nálepky, náramky či nášivky na oblečení, vesty jsou však nejefektivnější. A to nejen pro lidi.

INZERCE: Psí elektronický obojek se vyplatí

Když už se rozhodnete vlastnit psa, čeká vás spousta povinností. Jednou z nejdůležitějších je poskytnout mu odpovídající trénink a výchovu. Usnadní to nejen vaši následnou péči, ale také to ochrání jeho zdraví a udrží ho to mimo nebezpečí. Jenže s výcvikem pejska to není tak snadné. Existuje mnoho metod, jak změnit psí chování, a pokud na vašeho mazlíčka nefunguje žádná z běžných metod, které jste vyzkoušeli, možná byste mohli sáhnout po elektronickém obojku.

Facebook: Stránka „Pes je jídlo, ne kamarád“ stále roste

Facebook je plný stránek, které vyvolávají pozdvižení. Jednou z nich je i stránka Pes je jídlo, ne kamarád. A asi podle názvu uhodnete, jaký typ příspěvků se zde objevuje. Přesto se ale na tuto stránku (a reakce na ni) blíže podíváme.

#ChristmasDay: Každé Vánoce mění fotograf svého psa v různá zvířata

Peter Thorpe, fotograf původem z Bristolu, již 20 let pravidelně dodržuje jistou tradici. Na svá vánoční přání fotí svou fenku Raggle v převleku různých zvířat. Raggle samozřejmě není dvacet, tradice začala s Paddym…

OBRAZEM: 15 pejsků, kteří vám zaručeně zvednou náladu

Pokud dneska máte náladu „pod psa“, jste tu správně! Připravili jsme si totiž pro vás patnáct vtipných fotografií se psy, které vám zaručeně zlepší náladu. Proč? Jsou na nich totiž pejsi, kteří se zvláštním způsobem usmívají na svět. Navíc, co může být lepšího na odreagování než vtipné výrazy němých tváří?

INZERCE: Hračky, které si vaši psí mazlíčci zamilují

Hračky pro psa zdaleka nejsou žádným luxusem. Je to nutnost. K pejskům hračky patří. Pomáhají jim proti nudě, protože musíte přiznat, že i když svého mazlíčka nadevšechno milujete, prostě nemáte čas se mu věnovat neustále. Nikdo to po vás ani nechce. Psi stejně jako lidé občas potřebují chvíle samoty. A když si v těch chvílích mají s čím hrát, je to jedině dobře. U psů, kteří mají dostatek hraček, se totiž dokonce snižuje riziko problémového chování.

INZERCE: To nejlepší pro vaše psí miláčky

Když už si jednou pořídíte psa, je jisté, že se stane vaším domácím miláčkem. Pokud máte děti, pravděpodobně ho budou zbožňovat nejvíce právě ty. S tím prostě nic nenaděláte, velikost dětské lásky nic nepřekoná. Jenže děti jednou vyrostou, odejdou studovat, pracovat a pejsek zbyde na vás. Protože takový roztomilý štěkající uzlíček není záležitostí na pár měsíců. Ovlivní celý váš život.

OBRAZEM: Díky dobrým lidem dostali tito psi druhou životní šanci. Podívejte se, jak to vše dopadlo

Týrání psů není zrovna moc pozitivní záležitost. Avšak i v této době, kdy se nazýváme “moderní dobou” se naleznou i tací lidé, kteří stále drastickými metodami ubližují svým psům. Občas se podaří tyto psi zachránit a dát jim doslova druhou šanci, která je dostane do dobrých a milujících rukou.

To musíte vidět: Bíglové poprvé v životě viděli slunce

Všechna zvířata by měla mít možnost okusit chuť svobody. Přesně to si myslí i skupina lidí z Kalifornie, kteří pracují na vypouštění psů, kteří prožili celý svůj život v klecích necháni na pospas laboratorním vědcům. V dojemném videu z Feedom Project Beagle, které se šíří po internetu, je z laboratoře v Nevadě zachráněno devět bíglů. Jsou vypuštěni na trávě v Las Vegas, kde poprvé vidí slunce.

23 psů, co umí „vylepšit“ fotografii

Photobombing. Úmyslné kazení fotek. Nejčastěji to dělají lidé, ale najdou se viníci i mezi zvířaty. A nejčastěji se jedná asi o psy. Proč? Na to se podívejte v této galerii, kde vám ukážeme 23 psů, kterým chybí ohleduplnost.

Nahoru