Štítek: Projektor

Speciální projektor od Sony dokáže z obyčejného stolu vytvořit dotykový

Moderní technologie jdou velmi rychlým tempem kupředu a tak se dá očekávat, že žádné společnosti nechtějí zůstat pozadu. A už vůbec né společnosti, které se zabývají spotřební elektronikou. Dle dostupných informací pracuje společnost Sony na vývoji speciálního projektoru, který dokáže během okamžiku přeměnit klasický stůl na dotykový.

Czur scanner: Vytvořte si svou vlastní digitální knihovnu

Czur scanner: Vytvořte si svou vlastní digitální knihovnu

Czur skener vám umožní si vytvořit vlastní digitální knihovnu mnohem jednodušeji a rychleji než bylo doposud. Tento typ skeneru by také mohl výrazně pomoci ve školách speciální skupině dětí s dyslexií a dysgrafií.

S futuristickým pískovištěm SandyStation si vymodelujete vlastní svět

To jsme jednou takhle na Facebooku narazili na zajímavé video, ve kterém si lidé hráli s pískem, na nějž byla promítána mapa. A po chvíli pátrání jsme zjistili, že za celým projektem SandyStation, který pomalu dobývá svět, stojí dva čeští studenti.

Vyměňte si lampu v projektoru svépomocí díky 5 jednoduchým krokům

Patříte mezi šťastné majitele domácího projektoru? Pak nám jistě dáte za pravdu, že sledování oblíbeného filmu či seriálu si bez tohoto moderního mazlíčka již nedokážete představit. I přesto, že nepatří pořízení kvalitního projektoru k zanedbatelným položkám, jež na svém rodinném rozpočtu ani nepoznáte, výhody značně převyšují nedostatky.

Krabice od pizze se během několika sekund promění na projektor

Společnost Pizza Hut nechce zprostředkovávat pouze donáškovou službu. Jejím cílem je postarat se o celovečerní zábavu. S novým konceptem přišel řetězec v Hong Kongu, kde se pizza začala doručovat v nových krabicích. Během…

Nahoru