Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Projektor

sony-projector-sxsw-2016-1.0

Speciální projektor od Sony dokáže z obyčejného stolu vytvořit dotykový

Moderní technologie jdou velmi rychlým tempem kupředu a tak se dá očekávat, že žádné společnosti nechtějí zůstat pozadu. A už vůbec né společnosti, které se zabývají spotřební elektronikou. Dle dostupných informací pracuje společnost Sony na vývoji speciálního projektoru, který dokáže během okamžiku přeměnit klasický stůl na dotykový.

Czur scanner: Vytvořte si svou vlastní digitální knihovnu

Czur scanner: Vytvořte si svou vlastní digitální knihovnu

Czur skener vám umožní si vytvořit vlastní digitální knihovnu mnohem jednodušeji a rychleji než bylo doposud. Tento typ skeneru by také mohl výrazně pomoci ve školách speciální skupině dětí s dyslexií a dysgrafií.

sandy

S futuristickým pískovištěm SandyStation si vymodelujete vlastní svět

To jsme jednou takhle na Facebooku narazili na zajímavé video, ve kterém si lidé hráli s pískem, na nějž byla promítána mapa. A po chvíli pátrání jsme zjistili, že za celým projektem SandyStation, který pomalu dobývá svět, stojí dva čeští studenti.

projektor

Vyměňte si lampu v projektoru svépomocí díky 5 jednoduchým krokům

Patříte mezi šťastné majitele domácího projektoru? Pak nám jistě dáte za pravdu, že sledování oblíbeného filmu či seriálu si bez tohoto moderního mazlíčka již nedokážete představit. I přesto, že nepatří pořízení kvalitního projektoru k zanedbatelným položkám, jež na svém rodinném rozpočtu ani nepoznáte, výhody značně převyšují nedostatky.

Pizza-Hut-projector-04

Krabice od pizze se během několika sekund promění na projektor

Společnost Pizza Hut nechce zprostředkovávat pouze donáškovou službu. Jejím cílem je postarat se o celovečerní zábavu. S novým konceptem přišel řetězec v Hong Kongu, kde se pizza začala doručovat v nových krabicích. Během…

Nahoru