Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Překlady

Přestaňte bojovat s překladem webu do cizích jazyků, aplikace Bablic to udělá za vás!

Vlastníte web a chcete, aby byl dostupný pro lidi z jiných zemí? Určitě víte, kolik problémů a peněz takový překlad zahrnuje. Nehledě na to, že musíte dávat pozor na to, co jste na web přidali a co bude potřeba zaktualizovat. A přesně tuto práci by vám měla ulehčit aplikace Bablic.

Soudní a ověřené překlady vám ušetří starosti při úředních jednáních

Kvalitní soudní a ověřené překlady vám pomohou v různých oblastech života, kdy nestačí spolehnout se pouze na vlastní síly. Jen s kulatým razítkem bude přeložený dokument úředně platný. A kulaté razítko dostanete jen od certifikovaného překladatele. Zapomeňte tedy na různé překladače a slovníky a svěřte se rovnou do rukou profesionálů. Ušetříte si tím spoustu starostí při jednání na úřadech.

Textemo - logo

Textemo: Chceme především změnit současný trh

Jsou tři. Marek, Robin a Jirka. A před nedávnem založili Textemo.cz. Službu, která by měla nahradit klasické překladatelské agentury. Textemo je vlastně takové překladatelské tržiště. Sdružuje na jednom místě překladatele ze všech koutů světa a umožňuje firmám si je najmout. Je to rychlejší a levnější, než si najímat překladatelskou agenturu. A také nám to přišlo zajímavé, proto jsme si zakladatele Textema pozvali na takový nezávazný pokec.

Nahoru