Štítek: Překladač

Girl Translator: Překladač holčičí řeči

Holčičí řeč je občas taky tak trochu jiný jazyk. Říkají něco jiného, než myslí, vyjadřují se podle toho, jak na ně působí emoce, nebo jestli zrovna mají své dny. Google překladač si bohužel s holčičí řečí ještě neporadí, ale viděli jsme aplikaci, která to dokáže.

Google překladač už umí vizuální překlad i do češtiny

Koncem července jsme se v Česku rovněž dočkali úžasné funkce Google Překladače, kterou v jiných zemích znají už nějakou dobu. Aplikace pro iOS a Android zvládá překládat v reálném čase. Stačí namířit fotoaparát na cizí slovo.

Google překladač je zase o něco chytřejší

Až budete mít dlouhou chvíli, s pomocí Google překladače se můžete naučit říct ahoj už v 90 různých jazycích. I když ahoj je možná docela k ničemu. Existují i potřebnější fráze. Ale to necháme na vás. Každopádně Google do svého překladače přidal podporu pro 10 dalších nových jazyků z Asie a Afriky. Vsadíme se, že ani jeden z nich neznáte.

OBRAZEM: Ty nejhorší překlady pocházející z Google Translate

Jak jste již určitě zjistili, Google Překladač místo toho, aby překládal, tak text ještě více zamotá a utvoří ho nesrozumitelným. To se vymstilo nejedné firmě, která nechtěla utrácet tisíce za překladatele…

Zajímavý web #71: Lálálá lulu hehe bububu háp-di-dáb?

Zajímavý web #71: Lálálá lulu hehe bububu háp-di-dáb?

Ne, nezbláznili jsme se. To je jen vaše chyba, že tomu nerozumíte. Zřejmě doma nemáte žádné malé dítě. Tohle je totiž roztomilá řeč všech malých hodných sladkých dětí - tedy aspoň podle Pampers. Jenže může se stát, že i když je to vaše vlastní dítě, ne vždy mu úplně rozumíte. A proto je tu Pampers Baby Translator.
200 milionů lidí, 1 miliarda překladů

200 milionů lidí, 1 miliarda překladů

Google překladač je jedna z věcí, které používáme automaticky a nijak o nich nepřemýšlíme. Každý den to takhle dělá 200 milionů lidí, kteří dohromady uskuteční jednu miliardu překladů.
Nahoru