Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Právník

Online služba Otazkanapravnika.eu usnadňuje podnikatelům i občanům přístup k advokátům

V České republice vznikl velice úspěšný projekt online právního poradenství, který spousta příznivců říká „právní Uber“ po vzoru oblíbené alternativní taxislužby. V rámci tohoto projektu mají podnikatelé, firmy i občané snadnější přístup k advokátům. A zároveň advokáti mohou touto cestou prezentovat a zviditelnit své specializace, dovednosti a praxi.

INZERCE: Advokátní kancelář, která stojí opravdu na vaší straně

Sháníte advokáta, který bude stát na vaší straně a bude za vás doslova bojovat? Nebo jen podnikáte a potřebujete někoho, kdo se vyzná v oblasti právních, daňových a účetních služeb? Vsaďte na advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina. S talentem pro kariéru advokáta se totiž už narodil.

PŘEDSTAVUJEME: SingleCase – Zbavte se chaosu v dokumentech

Každý, kdo pracuje s větším množstvím dokumentů, dobře ví, jaké to je. Pokud je uchováváte ještě postaru v papírové formě, je v tom jednoznačně nepořádek. Nicméně ani v elektronickém případě to často není ideální. Máte všechno rozkouskované v různých složkách, na různých počítačích, externích discích, cloudových úložištích a v e-mailech.

Apple podrazili jeho vlastní právníci

Apple podrazili jeho vlastní právníci

Před rokem jakási firmička jménem FlatWorld podala žalobu na Apple. Celé to vypadalo jako další z řady tzv. „patent troll“ žalob proti nejznámější tecnologické společnosti od firmy, která už kromě podávání žalob nemá nic moc na práci.
Nahoru