Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Přátelství

Vánoční reklama o nekonečném přátelství získala 3 miliony zhlédnutí za pár dnů

Není nic krásnějšího než nekonečné přátelství. Malá Lily si vybrala za svého nejlepšího kamaráda sněhuláka, který s ní tráví všechen volný čas. Po skončení zimy schovala malá Lily sněhuláka do ledničky a každou zimu ho chodila navštěvovat. Postupem času na něj zapomněla, ale nakonec vše dobře dopadlo.

NÁVOD: Ochraňte si své soukromí na Facebooku!

Mark a jeho podřízení dělají vše proto, aby lidé na Facebooku o sobě sdíleli co nejvíce informací. Nemůžou vás k tomu ale pochopitelně nutit. S tímto návodem uchováte kompletně všechny věci v soukromí. Dokonce ani vaši přátelé nebudou schopni vidět více, než jim dovolíte.

Přátelství mezi člověkem a medvědem je na život a na smrt

Poměrně dojemný příběh začal na území Aljašky, kde se mladý přírodovědec seznámil s medvídětem. Ujal se ho a žijí spolu dodnes bok po boku. Jsou to nerozdělitelní přátelé, kteří si vždy a ve všem mohou důvěřovat!

Neskutečně dojemné video: Přátelé se rozhodli podpořit kamarádku s rakovinou

V únoru 2014 napsal jeden z přátel Gerdi McKenny e-mail, který pak rozeslal všem ostatním Gerdiným kamarádkám a také její rodině. Všichni přátelé se rozhodli udělat neskutečné gesto. Jejich cílem bylo podpořit svou přítelkyni Gerdi, které byla diagnostikována rakovina prstu. Vytvořili tak photoshoot, který zobrazuje něco neskutečného, pravé přátelství, které vás dojme k slzám.

Nahoru