Štítek: Prase

Čínský institut BGI začal prodávat geneticky pozměněná mikro prasátka

Mini prasátka jsou roztomilá a mnoha lidmi velmi oblíbená. Už brzy by se prasátka mohla začít prodávat jako domácí mazlíčci. Prasátka v dospělosti váží zhruba 15 kg, což je zhruba stejná váha středního psa.

VIDEO: Hříčka přírody dobývá internet

Skáče jako žába, prochází se se zdvihnutými rameny gorilím krokem. Neumí otočit hlavu, a tak se otáčí celá. Je nemožné se na ni jen podívat a nezírat. Na první pohled totiž vypadá divně. Jako podezřelá kreatura z nějakého filmu. Ale právě díky svému zvláštnímu vzhledu se pomalu stává internetovou celebritou. Fotky a videa se šíří po celém světě.

Letecký den na silnici: Prase se díky pádu zachránilo

Z nákladního vozu převážející prasata jedno vyskočilo. Asi se chtělo zachránit před jistou smrtí. Avšak nepovedlo se. Vyskočilo, přežilo, avšak následně začalo zmateně pobíhat po silnici, takže si ho řidič náklaďáku všiml a prase odchytl.

Video: Jak spadla praseti z nebe svačina v podobě kamery

Na tomto videu máme jedinečnou možnost pozorovat první setkání prasete s technikou 21. století. Vidíme, jak si kameru prvně prohlíží a pak postupně po krůčkách oťukává. Taky se nám nabídne pár detailních pohledů do vnitřku jeho úst.

Video: Vykrmený, tunový čuník na soutěži v Taiwanu

Neobvyklá soutěž v Asii. Vlastně na Asii je to docela normální. Soutěž spočívá v tom, abyste vykrmili svého pašíka. Ale ne tak, abyste mu dali nažrat jednou, dvakrát víc než normálně. Ale aby dorostl do 10x větší velikosti, než normálně. Vítězný majitel se svým tunovým pašíkem získal ocenění z čistého zlata v chrámu New Taipei City.

Selátko potřebuje umýt

Selátko potřebuje umýt
Nahoru