Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: PR články

Bohuslav Bohuněk: O budoucnost tištěných titulů se nebojím

Bohuslav Bohuněk je známým českým novinářem a redaktorem v MarketingSalesMedia. Svému oboru se plně věnuje již od 90. let, kdy ještě bylo na internetu zázrakem najít kvalitní informace. Proč věří tomu, že tištěné tituly stále mají budoucnost? Jaké chyby dle Bohuslava Bohuňka PRsté neustále opakují? Přečtěte si více v rozhovoru.

Inzerce: Servis a revize výtahů

Chybějící klecové dveře, nepřesnost zastavování nebo stará dveřní uzávěra u výtahu. Tak vypadá většina výtahů v České republice. Důvod? V České republice neexistuje vůbec žádný zákon, který by nařizoval provozovateli výtahu výměnu těchto nebezpečných zařízení za nové značky typu Kone, Otis, Schindler, Voto. A to ani v případě, kdy je nad slunce jasné, že je daný výtah v dezolátním stavu. U nás existuje jen a pouze nezávazná norma, které nařizuje pouze pravidelný servis výtahů.

Představení projektu: KetoDiet.cz

Jak zhubnout natrvalo - tuhle otázku si pokládá dnes tále více lidí. Nejenom ti, co trpí nadváhou. Pro ty z vás, co se také již chtěji zbavit svých nadbytečných kil už natrvalo, je jedním z možných východisek proteinová dieta. Jedná se o oblíbený proces hubnutí, který si získal oblibu po celém světě.

Představujeme: Levneelektro.cz

Jakmile zadáte do v prohlížeči URL adresu Levneelektro.cz, vyskočí na vás až překvapivě líbivý design. Jako jeden z mála internetových prodejců s elektrem má ELEKTRA PV s.r.o. skutečně přehledný eshop, ve kterém je téměř umění zabloudit.
Představujeme: Eshop s elektronickými cigaretami – Elektronickacigaretashop.com

Představujeme: Eshop s elektronickými cigaretami – Elektronickacigaretashop.com

Internetový obchod Elektronickacigaretashop.com je určen všem příznivcům nikotinu. Zvláště těm, kteří se svého oblíbeného zlozvyku nechtějí vzdát, ale zase za něj nechtějí dávat půlku své vlastní výplaty. Ostatně to, kolik ušetříte používáním elektronických cigaret, si můžete sami přečíst na blogu.

Představujeme: Peoplelovepeople.com – vtipy, povídky, seznamka – vše na jednom místě

Platformy typu Facebook k tomu nejsou zrovna úplně perfektně uzpůsobené pro seznamování. Proto vznikl projekt Peoplelovepeople.com, který však na rozdíl od jiných seznamek poskytuje svým uživatelům kromě seznamování také spoustu zábavy. V jednotlivých podsekcích jsou pro čtenáře připraveny, básničky, povídky, citáty a také pohádky.

Digitální podpis – k čemu slouží? Kde jej zřídit a proč?

Podpis je součástí snad všech obchodních smluv. Už od nepaměti se využívá nejenom ke stvrzení různých dokumentů, obchodních smluv, ale také při dokazování (zda skutečně oba subjekty souhlasily s podmínkami smlouvy, zda není podpis zfalšovaný atd.).
Představujeme společnost JN Interier Česká republika, s.r.o.

Představujeme společnost JN Interier Česká republika, s.r.o.

Na internetovém poli se pohybují již více než 12 let. Poskytují služby v oblasti moderního bydlení, specializují se na zařizování bytových interiérů na míru. Řeč je o společnosti JN Interier Česká republika, s.r.o., která patří mezi špičku ve svém oboru.
Vydělávání na webových stránkách: Žádný sen, čirá realita

Vydělávání na webových stránkách: Žádný sen, čirá realita

Máte nějaké webové stránky a rádi byste na nich začali vydělávat? Případně nějaké plánujete vytvořit přímo za účelem zisku, ale nevíte, jak na to? Základní úvod do této (poměrně složité) problematiky naleznete právě v tomto článku. Dozvíte se mimojiné i to, zda se lze pouhým provozem webů uživit...
Nahoru