Štítek: powerbanka

Multifunkční přívěsek na klíče nahradí powerbanku, kabel i svítilnu

Výdržnost baterie chytrých telefonů je v současné době velice nízká, a proto má spousta uživatelů neustále při ruce powerbanku. Některé mobilní telefony disponují nedostatečnou kapacitou interní paměti, a proto je nezbytné fotografie a videa průběžně přesouvat na externí paměť. S multifunkčním přívěskem na klíče se vám nabízí powerbanka, externí úložiště a další funkce v jednom hardwaru.

Powerbanka s 10 000 mAh brzy za 120 Kč

Určitě jste se několikrát dostali do situace, kdy se vám na cestách vybil smartphone. Procenta baterie ubývají před očima a mnohdy nestačí ztlumit jas displeje a aktivovat úsporná opatření. Pakliže jste ostříleným uživatelem smartphonů, jistě víte, že řešením je powerbanka. Přenosný zdroj energie s 10 400 mAh je dnes od značky Xiaomi dostupný za 300 Kč. Nyní však konkurenční značka Elephone přichází s ještě levnější nabídkou.

JuiceBox na Kickstarteru – nejmenší powerbanka, kterou jste kdy viděli. A kterou již asi nikdy neuvidíte

Přestože se výrobci mobilních telefonů snaží, výdrž baterie je pořád nedostatečná. Už je standardem, že si s sebou kromě smartphonu nosíme ještě powerbanku, ze které během doby, kdy nemáme přístup k zásuvce, dobíjíme.

Nahoru