Štítek: Povinné ručení

Cena povinného ručení podle dat z Facebooku? Brzy nejspíš realita

Admiral, jedna z největších britských pojišťoven, chtěla do výpočtu ceny povinného ručení započítávat i data z Facebooku. Sociální síť to ale zatrhla.

PŘEDSTAVUJEME: ePojisteni.cz, kvalitní a rychlé online pojištění

Co se vám vybaví, když se řekne “povinné ručení”? Jsou to pro vás zbytečné peníze, které stejně nikdy nevyužijete? Nebo chytrá investice, která by vám v budoucnu mohla při jakékoliv situaci přinést ovoce? Odpověď nechám na vás. Jde především o to, jakou pojišťovnu jste si vybrali. Například mezi jakousi špičku těch internetových patří projekt Honzy Bárty nazvaný ePojisteni.cz, kde se specializují na porovnávání a prodej kvalitního pojištění.

Inzerce: Povinné ručení za výhodných podmínek

V současné době se snaží všichni ušetřit, co nejvíce to jen jde. To platí nejen u firem ale také u rodinných rozpočtů. Jestliže vaše rodina vlastní čtyřkolového miláčka, jistě víte, jak moc dokáže zatěžovat finance svým každodenním provozem a to se nebavíme ani o náhlých nutných opravách.

Inzerce: Snižte své náklady za povinné ručení. Využijte srovnávač povinného ručení Klikpojisteni.cz

Stát neustále zvyšuje daně a vymýšlí si nové a nové nesmyslné poplatky. Zvyšují se ceny nejdůležitějších komodit, nájmy se zvyšují atd. Přišel čas, kdy se lidé musí naučit především šetřit. Snížit náklady za spotřebu potravin, energií je zcela určitě možné.
Nahoru