Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Poker

Tomáš Reinbergr, zakladatel VAŠE LIGA: Celkově nám za 7 let působení prošlo pod rukama 12 000 sportovců

Nedávno jsme tady měli zakladatele webu SportCentral. A ani teď se od sportu moc daleko nehneme. Tentokrát jsme si pozvali zakladatele portálu Vaseliga.cz, Tomáše Reinbergra. Tomášovi se podařilo rozjet u nás první amatérskou ligu pro sportovce na internetu. Pokud vás zajímá, o čem jeho projekt je, tak se v klidu začtěte…

Život miliardáře, který by mu leckdo záviděl: Gambling, luxusní chlast, děvky, zbraně. Kde na to vzal?

Gambling, poker, luxus, děvky a zbraně – možná pro někoho vysněný způsob života, který je však poměrně drahý. Avšak jeden muž má evidentně recept na to, jak si na takový to způsob vydělat. Jak? Jednoduše, naučte se základy pokeru a běžte hrát!

Tisková zpráva: Server Pokernazivo.com radí milovníkom pokru, kde hrať

Na serveri Pokernazivo.com vyšiel článok mapujúci zoznam online herní. Zoznam zahŕňa herne ako Unibet Poker, PokerStars, DoxxBet Poker a William Hill Poker a popisuje všetky vstupné bonusy, ktoré herňa ponúka a tiež všetky ďalšie výhody, ktoré by mohli zaujímať začínajúcich pokerovej hráčov.
VIDEO: Vychytaná pokerová strategie

VIDEO: Vychytaná pokerová strategie

Jak jste si ráčili povšimnout, rozhodli jsme se udělat virální den, během kterého jsme si dali za úkol vás alespoň trošku rozesmát. Důvod? Je pondělí a řadu lidí to dosti štve, že po víkendu musí vylézt z vyhřáté postele a začít trošku makat, aby mohli následně utrácet své těžce nabité peníze.

Nahoru