Štítek: pokémoni

Řidička tramvaje v Praze chytala Pokémony za jízdy

Pozorný cestující pražské MHD v sobotu vyfotil řidičku tramvaje, která v jedné ruce držela mobilní telefon s postavičkou Pokémona na obrazovce a v druhé ruce volant tramvaje jedoucí sedmnáct kilometrů v hodině. Vášnivou hráčku mobilní hry s rozšířenou realitou Pokémon GO, která svým počínáním ohrožovala pasažéry, nyní čeká trest.

Pokémon GO konečně přehledně zobrazí Pokémony v okolí

Tak je to tady. Niantic konečně vyslyšel naše prosby a testuje funkci, na kterou jsme všichni čekali. Lovení Pokémonů teď bude mnohem snazší.

Proč nesmí izraelští vojáci hrát Pokémon GO?

Celý svět šílí po Pokémonech a izraelští vojáci je mají zakázané. Proč jim nedovolí se taky trochu pobavit?

Aktualizace Pokémon GO přinesla změny k horšímu

Pokémon GO přinesl velkou aktualizaci a uživatelé se celkem bouří. Zatímco nadšeně očekávali vylepšení, přišly spíš změny k horšímu.

Američan pochytal všechny Pokémony v USA

Snažíte se pochytat je všechny? Smůla, pravděpodobně už to nestíháte. Jeden Američan totiž nasbíral všechny Pokémony, které jsou v USA, a chybí mu jich jen pár.

21 tipů, triků a cheatů pro Pokémon GO

Pokud chcete být nejlepší, obsadit všechny arény ve městě a nasbírat všechny Pokémony, musíte vědět, jak na to. Chce to trošku přemýšlet a využívat všeho, čeho využít jde. My vám poradíme, jak na to.

Lov Pokémonů na Slevomatu!

Lovení Pokémonů ovládlo svět. Hra se stala absolutním hitem léta a zaplnila internet včetně sociálních sítí. Slevový portál Slevomat dnes nabízel hodinu lovení Pokémonů se zkušeným trenérem Jirkou v Praze na Vinohradech za pouhých 149 Kč. Tato sleva získala více než 3 tisíce lajků a byla vyprodána během krátké chvíle. Výtěžek z této akce bude věnován organizaci UNICEF.

Aplikace PokeRadar poradí, kde najít konkrétního Pokémona

Svět se teď dělí na ty, co po hře šílí, a ty, co jsou na ni alergičtí. Pokud tohle čtete, pravděpodobně patříte do té první skupiny. A právě pro vás máme dobrý tip.

Pokémon GO už je v Česku!

Konečně jsme se dočkali. Počínaje dnešním dnem se Pokémon GO rozšířil do 26 zemí a Česko je jednou z nich. Už se nemusíme bát, že si z neověřených zdrojů stáhneme infikovanou verzi aplikace.

Co Pokémon Go udělal s lidmi?

Jaký názor máte na to, že je celý svět poblázněn Pokémony? Je to šílené, hloupé, úžasné, zajímavé nebo už neskutečně otravné? Ono je to vlastně jedno. Myslet si můžete, co chcete, a stejně budou lidi ty malé potvůrky dále lovit po ulicích, budou jim podřizovat své životy a chodit kvůli nim přes mrtvoly. Doslova.

Pokémon GO: Jak je chytit všechny

Tohle šílenství vás prostě nemohlo minout. Nová mobilní hra Pokémon GO je prostě všude. Tedy v Česku ještě oficiálně ne, ale to neznamená, že ji tady nikdo nehraje. Naopak. Této zábavě propadají miliony lidí po celém světě.

Návyková hra Pokémon GO pobláznila internet

Mobilní hra Pokémon GO pro mobilní systémy Android a iOS pobláznila svět, přičemž jejím zásadním rysem je využití rozšířené reality. Úkolem hráče je prozkoumat okolní svět (ulice a města) a hledat, sbírat a lovit pokémony, a to s využitím mobilního telefonu. Pokémoni se skrývají také v tělocvičnách, muzeích či památkách.

VIDEO: Mladík navrhl v Unreal Engine 4 originální mapu, kterou známe z Pokémonů

VIDEO: Mladík navrhl v Unreal Engine 4 originální mapu, kterou známe z Pokémonů

Pokud člověk chce, udělá si čas na vše, obzvláště na to, co ho doopravdy baví a naplňuje. A to platí i u uživatele s přezdívkou Preston – DarkBlade – Dunagan, který se rozhodl, že v Unreal Engine 4 postaví všem známou a oblíbenou mapu z Pokémonů.

Nahoru